Logopeda: zbrudzewo

Nie znaleźliśmy specjalistów w okolicy miejscowości zbrudzewo.
Sprawdź specjalistów z Twojej okolicy.
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 - 100 zł

Mam na imię Aleksandra i zajmuję się logopedią dziecięcą. Jeśli szukasz porady, terapii lub inspiracji która pomoże Ci w poprawie mowy swojego dziecka - jesteś we właściwym miejscu. Prowadzona przeze mnie terapia jest przemyślanym procesem działań. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem różnych form pracy, głównie- poprzez zabawę. Terapia dziecięca nie może być ciężką pracą czy żmudnymi ćwiczeniami, a zdecydowanie zabawą! Prowadzę również kanał logopedyczny na YouTube, IG oraz FB - Oligotki.

Czytaj więcej o Aleksandra Wiśniewska
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
90 zł

Czytaj więcej o Aneta Szymczak
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
80 zł

Jestem pedagogiem, logopedą i terapeutą ręki. Prowadzę diagnozę i terapię logopedyczną dzieci i dorosłych.. Zapraszam do Centrum edukacji easy way oraz do kontaktu 883099549, marczak.mcr@gmail.com

Czytaj więcej o Joanna Marczak
afazja i dyzartria
jąkanie i mowa bezładna
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
70 zł

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi. Zajmuję się diagnozą i terapią zaburzeń językowych, mowy, głosu i połykania o podłożu neurologicznym (m.in. afazja, dyzartria, dysfagia). Pracuję z osobami po udarach, urazach czaszkowo – mózgowych, operacjach neurochirurgicznych. Prowadzę również terapię słuchu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto w kręgu moich zainteresowań znajduje się diagnoza i terapia dzieci jąkających się, terapia logopedyczna osób dwu- i wielojęzycznych.

Czytaj więcej o Magdalena Machowina-Zwaruń
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
75 - 120 zł

Doświadczona neurologopeda i pedagog specjalny, terapeutka Instrumental Enrichment, nauczyciel dyplomowany, właścicielka gabinetu GŁOWA I MOWA.

Czytaj więcej o Julita Hildebrandt-Stankiewicz
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy