Logopeda: skarżysko-kamienna

afazja i dyzartria
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł

Jestem neurologopedą i filologiem polskim. W sferze moich zainteresowań znajduje się wczesna interwencja logopedyczna- niemowlęta, zaburzenia odruchów, opóźniony rozwój mowy oraz terapia afazji u dzieci i dorosłych. Zajmuję się także terapią zaburzeń systemu języka u dorosłych po urazach. Terapię prowadzę w domu pacjenta, dzięki temu mogę dostosować swój grafik.

Czytaj więcej o Kinga Rzuchowska
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja i dyzartria
emisja głosu
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
50 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym, w trakcie podyplomowych studiów z neurologopedii. Prowadzę terapię afazji, dyzartrii dla dorosłych oraz emisji głosu. Zapraszam do kontaktu.

Czytaj więcej o Kinga Budzeń-Krawczyk
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
80 zł

Jestem neurologopedą, a także: oligofrenopedagogiem, pedagogiem specjalnym w zakresie pracy z osobami z ASD i ZA, terapeutą ręki. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów, wciąż podnosząc swój warsztat pracy. W terapii skupiam się na holistycznym podejściu do pacjenta - stosuję elementy zabawy w pracy z dziećmi, u dorosłych skupiam się na aspektach ważnych dla nich w ich codziennym życiu. Prowadzę zajęcia także z osobami po wypadkach komunikacyjnych. Zapraszam!

Czytaj więcej o Małgorzata Angielska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
80 zł

Jestem logopedą w trakcie specjalizacji z neurologopedii. W swojej pracy wykorzystuję między innymi elektrostymulację, terapię ręki oraz naukę czytania metodą symultaniczo-sekwenyjną, jako skuteczne metody wspomagające terapię logopedyczną. Podstawą jest dla mnie indywidualne, holistyczne podejście do każdego pacjenta.

Czytaj więcej o Paulina Łataś
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
terapia wcześniaków i niemowląt
wady i zespoły genetyczne
70 zł

Jestem neurologopedą, pracuję z niemowlętami i starszymi dziećmi. Praktykę zawodową zdobywałam pracując w ośrodkach dziennej rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego oraz w poradniach logopedycznych. Posiadam uprawnienia instruktorskie i uczę rodziców masażu metodą Shantala.

Czytaj więcej o Magdalena Śliwak
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy