Logopeda: skarżysko-kamienna

afazja i dyzartria
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł

Jestem neurologopedą i filologiem polskim. W sferze moich zainteresowań znajduje się wczesna interwencja logopedyczna- niemowlęta, zaburzenia odruchów, opóźniony rozwój mowy oraz terapia afazji u dzieci i dorosłych. Zajmuję się także terapią zaburzeń systemu języka u dorosłych po urazach. Terapię prowadzę w domu pacjenta, dzięki temu mogę dostosować swój grafik.

Czytaj więcej o Kinga Rzuchowska
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
45 zł

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Filologia Polska specjalność literaturoznawczo-językoznawcza. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Logopedia i studia podyplomowe na kierunku Neurologopedia na Uniwersytecie Łódzkim. Zajmuję się diagnozą i terapią logopedyczną i neurologopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych.

Czytaj więcej o Dominika Makowska
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
90 zł

Centrum Diagnozy i Terapii "LOGO MANG" - działania: * Terapia logopedyczna i neurologopedyczna Dzieci i Dorosłych * Rehabilitacja i emisja głosu * Ortodoncja Funkcjonalna MFS * Terapia miofunkcjonalna * Elektrostymulacja - ENMOT * Kinesiotaping

Czytaj więcej o Małgorzata Angielska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
90 zł

Jestem logopedą, neurologopedą. W swojej pracy wykorzystuję między innymi terapię miofunkcjonalną, stymulatory MFS, a także elektrostymulację ENMOT, kinesiotaping, jako skuteczne metody wspomagające terapię logopedyczną. Podstawą jest dla mnie indywidualne, holistyczne podejście do każdego pacjenta. Specjalizuję się w terapii pacjentów ortodontycznych, z zaburzeniami połykania.

Czytaj więcej o Paulina Łataś
afazja i dyzartria
dyslalia
terapia wcześniaków i niemowląt
70 - 80 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym w trakcie specjalizacji z neurologopedii profilowanej. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet otrzymując Złotą Odznakę STN WUM za osiągnięcia naukowe. Jestem terapeutą miofunkcjonalnym, trenerem emisji głosu i oddechu dzieci i dorosłych. Prowadzę terapię niemowląt, dzieci i dorosłych (terapia karmienia, komunikacji, artykulacji).

Czytaj więcej o Dominika Gębska
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy