Logopeda: radlin

Nie znaleźliśmy specjalistów w okolicy miejscowości radlin.
Sprawdź specjalistów z Twojej okolicy.
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
90 - 120 zł

Prowadzę terapię logopedyczną i integracji sensorycznej, w gabinecie jak również online dla dzieci i dla dorosłych z zaburzeniami mowy i komunikacji. Jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, neurologopedą, terapeutą miofunkcjonalnym, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, certyfikowanym terapeutą ręki, specjalistą terapii pedagogicznej, pedagogiem. Pracuję z dziećmi już od ponad 25 lat.

Czytaj więcej o Ewa Rotyńska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
100 - 120 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej Zapisy tel. +48 517 832 212 Prowadzę diagnozy i terapie logopedyczne oraz neurologopedyczne niemowląt oraz dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Pracuję z najmłodszymi od 2011 roku. Ponadto tworzę stronę LOGOPESTKA.PL - miejsce dla rodziców i terapeutów. CENNIK: - Pierwsza wizyta 100 zł - Kolejna wizyta 80 zł * w PONIEDZIAŁKI w godz. 14:00 - 19:00 i SOBOTY 8:00-13:00 przyjmuje logopeda Magdalena Brzóska (pacjenci od 2 r.ż.)

Czytaj więcej o Joanna Rotyńska
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
80 zł

Marta Czajka-Nawrocka, logopeda w trakcie spec. neurologopedycznej. Prowadzę gabinet "LOGOPEDA RADZI", gdzie zajmujemy się diagnozą i terapią WAD WYMOWY oraz OPÓŹNIONYM ROZWOJEM MOWY. JEŚLI TWOJE DZIECKO MAŁO MÓWI LUB MÓWI NIEWYRAŹNIE - zapisz się do Nas na spotkanie. Do dyspozycji mamy kilku logopedów, na pewno znajdziemy termin. CENNIK: - konsultacja/pierwsza wizyta: 100 zł, - terapia/kolejna wizyta: 80 zł

Czytaj więcej o Marta Czajka-Nawrocka
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł

Dzień dobry! Mam na imię Sylwia. Jestem czynną nauczycielką i logopedą przedszkolną oraz szkolną :) Pracuję z dziećmi od 3 roku życia. Cały czas się szkolę i biorę udział w różnych webinarach. Podejmę się diagnozy i terapii logopedycznej dzieci, z uwagi na aktualne doświadczenie zawodowe. Preferuję dojazd do klienta lub spotkania u mnie. Mój numer: 571-347-868. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Czytaj więcej o Sylwia Merta
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
80 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej Pracuję z dziećmi i nastolatkami. W zabawie, w ruchu, w różnych grach, w ciekawych zadaniach językowych i aktorskich rozwijamy kompetencje językowe. Elementy stylu mojej pracy można zobaczyć na prowadzonym przeze mnie blogu logozabawy.pl.

Czytaj więcej o Magdalena Brzóska
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy