Logopeda: piasek wielki

W miejscowości piasek wielki udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości piasek wielki zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
60 zł

Jestem absolwentką studiów Pedagogicznych na kierunku Rewalidacja z terapią pedagogiczną , ukończyłam je na Uniwersytecie Humanistyczno - Przyrodniczym w Kielcach. Pragnąc rozwijać się oraz poszerzać swoją wiedzę i pasję do pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi wybrałam kierunek Pedagogika z logopedią na Staropolskiej Szkołę Wyższej tam obroniłam tytuł Magistra. Kolejnym moim wyzwaniem były studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim kierunek Neurologopedia z Audiologią i foniatrią.

Czytaj więcej o Paulina Nowak
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja rozwojowa u dzieci
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
60 - 130 zł

Mówię tworzą dwie energiczne osoby: NEUROLOGOPEDA Karolina Gajek, jestem założycielką Mówię. Pracuję z najmłodszymi pacjentami, dziećmi z zaburzeniami miofunkcjonalnymi, ortodontycznymi, trudnościami komunikacyjnymi oraz prowadzę diagnozę Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego. LOGOPEDA Kinga Nycek, prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, maluchami z opóźnionym rozwojem mowy, dziećmi z dyslalią w różnym wieku. Obie ciągle się rozwijamy i kształcimy dla WAS:)) ZAPRASZAMY:))

Czytaj więcej o Karolina Gajek
afazja i dyzartria
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
terapia wcześniaków i niemowląt
150 - 220 zł

Jestem filologiem logopeda/surdologopedą, spec. logopedą ortognatycznym, mioterapeutą, międzynarodowym trenerem metody oddechowej Butejki, instruktorem masażu Shantala, transbukalnego.W swojej praktyce logopedycznej holistycznie łączę wiedzę i umiejętności także z dziedziny ortodoncji, fizoterapii, osteopatii, psychologii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w różnych instytucjach. Prowadzę szkolenia, wykładam, udzielam wywiadów w Radiu Eska.

Czytaj więcej o Sabina Rosołowska-Patuła
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
wady i zespoły genetyczne
120 zł

Dyrektor NPP w Małogoszczu, założyciel i właściciel Centrum Diagnozy i Terapii Dziecka LOGO-SI,  logopeda, terapeuta metody krakowskiej, terapeuta dysleksji, terapeuta  karmienia, trener i coach w organizacji medycznej. Gabinet Logopedyczny powstał w 2017 roku z połączenia pasji, doświadczenia oraz zdobytej wiedzy. Pierwszy rok działalności zaowocował tym co dla mnie najważniejsze - czyli postępami w terapii u moich małych pacjentów, zadowoleniem i uznaniem rodziców.

Czytaj więcej o Irena Stępień
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie

Jestem logopedą/neurologopedą. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w przedszkolach, w szkole podstawowej, a także w trakcie praktyk w placówkach medycznych. Zajmuję się głównie terapią wad wymowy i opóźnionym rozwojem mowy. Staram się na bieżąco poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Czytaj więcej o Lidia Karaś
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy