Logopeda: nowy sącz

W miejscowości nowy sącz udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości nowy sącz zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
80 - 90 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym, surdologopedą, audiofonologiem. Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie oferuję: - diagnozę i terapię wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, zaburzeń mowy u dzieci z wadą słuchu i zaburzeń przetwarzania słuchowego APD - treningi słuchowe dla dzieci z aparatami słuchowymi i implantami ślimakowymi - naukę Polskiego Języka Migowego - interpretację wyników badań audiologicznych - konsultacje dla rodziców i opiekunów Zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę!

Czytaj więcej o Klaudia Gancarczyk
dyslalia
komunikacja alternatywna i wspomagająca
opóźniony rozwój mowy
50 - 70 zł

Jestem nauczycielem oligofrenopedagogiem, pedagogiem specjalnym oraz logopedą z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ciągle podnoszę kwalifikacje, starając się być na bieżąco w ważnych dla mojego zawodu sferach. Specjalizuję się w terapii logopedycznej oraz rewalidacji osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Współpracuję także z NZOZ ALFA w Krynicy Zdroju i filli w Klęczanach, prowadząc terapię logopedyczną dzieci, młodzieży i osób dorosłych w ramach NFZ oraz z OPS-ami-terapia w ramach SUO

Czytaj więcej o Urszula Sekuła
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
100 - 120 zł

Jestem neurologopedą i oligofrenopedagogiem, pedagogiem specjalnym. Pracuję jako nauczyciel w Szkole Specjalnej od 2007 r. oraz prowadzę własny gabinet logopedyczny od 2019 r. W ramach praktyki logopedycznej współpracuję z OPSami dla których realizuję Specjalistyczne Usługi Opiekuńcze jako neurologopeda i oligofrenopedagog dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, dla dzieci z autyzmem i ZA. Pracuję też jako logopeda w przedszkolach i z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi.

Czytaj więcej o Urszula Sekuła
seplenienie
terapia wcześniaków i niemowląt
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł

Gabinet logopedyczny Ewelina Jabłońska-Nieć - logopeda Nowy Sącz - Logopeda w trakcie specjalizacji neurolologopedycznej. Prowadzę diagnozę i terapię niemowląt oraz dzieci przedszkolnych i wczrsnoszkolnych.

Czytaj więcej o Ewelina Jabłońska-Nieć
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
80 - 90 zł

Jestem logopedą i pedagogiem specjalnym. Specjalizuję się w diagnozie, profilaktyce i terapii wad wymowy oraz zaburzeń mowy, wczesnym wspomaganiu rozwoju. Pracuję z dziećmi z: - dyslalią, - opóźnionym rozwojem mowy, - niedokształceniem mowy o typie afazji, - niepełnosprawnością intelektualną, - specyficznymi trudnościami w nauce.

Czytaj więcej o Izabela Horowska-Kuchnia
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy