Logopeda: newry

afazja rozwojowa u dzieci
autyzm/zespół Aspergera
trudności w czytaniu i pisaniu
100 zł

Polski logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Zajęcia z dziećmi dwujęzycznymi; nauka czytania i mówienia dzieci z trudnościami w komunikacji językowej. Zajęcia stacjonarne w Polskim Gabinecie Logopedycznym w Newry i online: • diagnoza rozwoju funkcji poznawczych ( test SON-R-2-8); • terapia dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej; • nauka mówienia, czytania i pisania po polsku dla dzieci od 3 roku życia; • wczesne wspomaganie rozwoju dziecka...

Czytaj więcej o Katarzyna Weber
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
120 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym w trakcie specjalizacji neurologopedycznej, terapeutą Pediatric Feeding Disorders, a także glottodydaktykiem. Jestem także autorką wielu pomocy logopedycznych i dydaktycznych, a inspiracją do ich tworzenia są moi pacjenci i ich potrzeby. W terapii stawiam nacisk na holistyczne podejście do pacjenta, a skrupulatna diagnoza jest dla mnie szkieletem terapii. Cena 120 zł dotyczy 60-minutowej konsultacji. Zapraszam na stronę! www.speechbell.pl

Czytaj więcej o Izabela Dzikoń
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
seplenienie
100 zł

Jestem magistrem logopedii i audiofonologii. Na co dzień pracuję w przedszkolu oraz poradni logopedycznej, gdzie prowadzę terapie oraz diagnozy logopedyczne pacjentów z wadami wymowy oraz opóźnionym rozwojem mowy. Prowadzę również praktykę logopedyczną w formie konsultacji i terapii logopedycznej online dla pacjentów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Podstawą mojej pracy terapeutycznej jest wzajemna współpraca, zrozumienie i przyjazne relacje z małym pacjentem.

Czytaj więcej o Paulina Żurawska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
90 zł

Jestem magistrem logopedii w zakresie logopedii klinicznej. Na co dzień pracuję w placówkach oświatowych z dziećmi z oddziałów przedszkolnych oraz klas I - III. Na platformie prowadzę konsultacje oraz terapie logopedyczne z pacjentami między innymi z dyslalią czy opóźnionym rozwojem mowy. Dokładam wszelkich starań, by prowadzone przeze mnie zajęcia były ciekawe i kreatywne.

Czytaj więcej o Kinga Maksim
rotacyzm
seplenienie
90 zł

Pan Logopeda :) Konsultacja logopedyczna to jak wizyta profilaktyczna u lekarza - nie oznacza jeszcze, że terapia będzie konieczna. Obecnie zapraszam na konsultacje logopedyczne młodzież od 12. roku życia oraz osoby dorosłe (dotyczy to wyłącznie konsultacji, w ramach darmowych porad oferowanych przez portal DobryLogopeda przyjmuję pacjentów w każdym wieku). Przyjmuję zarówno pacjentów z Polski, jak i z zagranicy.

Czytaj więcej o Piotr Maga
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy