Logopeda: kwirynów

Nie znaleźliśmy specjalistów w okolicy miejscowości kwirynów.
Sprawdź specjalistów z Twojej okolicy.
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
80 zł

Jestem neurologopedą ze specjalizacją wczesnej interwencji logopedycznej, surdopedagogiem, pedagogiem specjalnym oraz tłumaczem języka migowego. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi z nieprawidłowościami artykulacyjnymi, ASD, ZD,ORM, dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi oraz niemowlętami z trudnościami w jedzeniu. Prowadzę terapię neurologopedyczną, surdopedagogiczną, kinesiotaping, terapię karmienia oraz terapię ręki. Cały czas się doszkalam i poszerzam swoją widzę.

Czytaj więcej o Kamila Kubasiak
afazja i dyzartria
dysfagia
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
60 - 120 zł

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, w trakcie studiów uzupełniających "neurologopedia z elementami audiologii i foniatrii" na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi (MPD, udar mózgu, SM, SLA, SLI, tracheostomia, choroba Parkinsona, ataksja rdzeniowo-móżdżkowa i inne), pacjentami doświadczającymi rozpadu systemu językowego z powodu chorób psychiatrycznych oraz z niep. intelektualną. Nie prowadzę terapii dzieci.

Czytaj więcej o Aneta Ajdacka
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
100 zł

Logopeda kliniczny i ogólny Neurologopeda

Czytaj więcej o Julita Jóźwiak-Szymaniak
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
80 zł

Jestem logopedą oraz terapeutą SI. Pracowałam w szkole oraz przedszkolu a także poradni psychologiczno-pedagogicznej tak więc z dziećmi w różnym wieku i z różnymi problemami związanymi z mową : Opóźniony Rozwój Mowy, zaburzenia mowy, wady wymowy. Mam świetny kontakt z dziećmi i uwielbiam z nimi pracować! Zapraszam do kontaktu

Czytaj więcej o Aleksandra Szymczakowska
emisja głosu
rehabilitacja laryngektomowanych
wady i zespoły genetyczne
100 zł

Neurologopeda, polonista Motto pracy: „ Moim ideałem pracy jest kreatywna terapia z pasją. Zawsze szukam drogi do poznania dziecka, nie stosuję sztywnych zasad i metod terapeutycznych”

Czytaj więcej o Joanna Kamuda-Lewtak
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy