Logopeda: janów lubelski

dzieci
dorośli
u pacjenta
afazja i dyzartria
dysfagia
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
60 zł
Pracuję z osobami dorosłymi i dziećmi po przebytych urazach mózgu. Terapia logopedyczna osób wybudzonych ze śpiączki, a także z różnych powodów nie komunikujacych się werbalnie. W swojej pracy wykorzystuję ,,Eye tracking " jako jeden z elementów skutecznej neurorehabilitacji. Skupiam się także na zaburzeniach mowy i połykania (anartria dyzartria i dysfagia).

Nie znalazłeś tego czego szukasz, sprawdź specjalistów oferujących terapię online.

dzieci
dorośli
online
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
60 zł
Jestem logopedą i audiologiem. Na co dzień pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. W swojej pracy głównie zajmuję się terapią opóźnionego rozwoju mowy oraz dyslalii. Moje zainteresowania koncentrują się na wczesnym wspomaganiu rozwoju oraz mowy dziecka. Na zajęciach logopedycznych staram się maksymalnie wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w taki sposób by pacjent był usatysfakcjonowany.
dzieci
dorośli
gabinet
online
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
70 zł
Jestem logopedą oraz audiofonologiem. Posiadam również przygotowanie pedagogiczne. Prowadzę blog logopedyczny - Konserwatorium Mowy, na którym dzielę się moimi autorskimi pomocami terapeutycznymi oraz nowinkami z dziedziny logopedii. Praca z dziećmi to moja pasja, największą satysfakcję sprawia mi uśmiech dziecka na koniec zajęć logopedycznych. Uważam, że każdy pacjent jest wyjątkowy i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego często przygotowuje dedykowane danemu pacjentowi pomoce.
dzieci
online
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
70 zł
Jestem licencjonowanym logopedą i audiologiem, stale poszerzającym swoją wiedzę. Do mojej pracy podchodzę z pasją oraz zaangażowaniem. Prowadzę konsultacje oraz terapie logopedyczne z pacjentami między innymi z dyslalią i opóźnionym rozwojem mowy. Pracuje z dziećmi w szkołach, zarówno z oddziałów przedszkolnych, jak i klas I-III. Dokładam wszelkich starań, by prowadzone przeze mnie zajęcia były ciekawe i kreatywne.
dzieci
dorośli
online
u pacjenta
emisja głosu
rotacyzm
seplenienie
70 zł
Jestem logopedą i audiologiem. Prowadzę terapie logopedyczne pacjentów z dyslalią oraz opóźnionym rozwojem mowy. Istotnym elementem prowadzonych przeze mnie zajęć jest muzyka. Ważną kwestię stanowi dla mnie współpraca z rodzicami. Staram się dostosowywać tematykę zajęć logopedycznych do zainteresowań pacjenta. Jestem osobą kreatywną, cierpliwą i komunikatywną. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu logopedii klinicznej oraz diagnozy zaburzeń słuchu.