Logopeda: elblag

Nie znaleźliśmy specjalistów w okolicy miejscowości elblag.
Sprawdź specjalistów z Twojej okolicy.

Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.

dzieci
dorośli
gabinet
online
u pacjenta
afazja rozwojowa u dzieci
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
60 zł
Z wykształcenia jestem logopedą wczesnej interwencji, filologiem polskim,oligofrenopedagogiem.Pracuję w Ośrodku Rehabilitacyjno-Terapeutycznym jako logopeda oraz diagnosta w Poradni dla Osób z Autyzmem. Prowadzę Prywatny Gabinet Logopedyczny MÓWIĘ. Ukończyłam liczne szkolenia doskonalące mój warsztat pracy m.in. Diagnoza i terapia jąkania, Makaton I i II stopień, Terapia ręki, Niemowlak u logopedy, Terapia karmienia, Szkolenia z zakresu metody krakowskiej, Mioterapia i wiele innych.
online
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
50 - 60 zł

Nie znalazłeś tego czego szukasz, sprawdź specjalistów oferujących terapię online.

dzieci
gabinet
online
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł
Mam na imię Marta, Logopeda Radzi :) Jestem logopedą już 8 lat! A od 2019 r. prowadzę stacjonarny gabinet, w którym do Twojej dyspozycji jest 3 logopedów. W gabinetach obok są terapeuta SI i psycholog, z którymi pracujemy w zespołach terapeutycznych. Zapisz się do nas na pełną diagnozę. Poza gabinetem rozsiewam logopedyczną wiedzę w artykułach, e-bookach, szkoleniach oraz filmach na YouTubie, które tworzę pod nazwą "Logopeda Radzi - terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy".
dzieci
online
u pacjenta
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł
Jestem logopedą, z wykształcenia także nauczyciel wczesnej edukacji oraz terapeuta pedagogiczny. Oferuję diagnozę oraz terapię logopedyczną indywidualnie dobraną do dziecka on-line oraz z dojazdem do klienta. Tworząc program terapii dobieram i łącze metody indywidualnie do dziecka, tak aby nasza praca przynosiła oczekiwany efekt, a przy tym były atrakcyjne dla dziecka.
dzieci
dorośli
gabinet
online
u pacjenta
afazja i dyzartria
dysfagia
jąkanie i mowa bezładna
70 zł
Jestem logopedą, neurologopedą, pracuję z dziećmi i dorosłymi. Dorośli pacjenci znajdą u mnie pomoc w rehabilitacji mowy, która pozwoli usprawnić umiejętności komunikacyjne zaburzone na skutek urazów po wypadkach, guzów,udarów mózgu oraz procesów zwyrodnieniowych. Mali pacjenci znajdą u mnie wsparcie w uczeniu się mowy oraz pozbywaniu się wad wymowy. Prowadzę też intensywną terapię dla osób jąkających się. Proszę o kontakt , gdyby godziny w kalendarzu nie pasowały.