Logopeda: chodzież

Nie znaleźliśmy specjalistów w okolicy miejscowości chodzież.
Sprawdź specjalistów z Twojej okolicy.
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
70 zł

Dzień dobry. Jestem logopedą z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Nieustannie ppdnoszę swoje kompetencje, by podążać krok za każdym pacjentem. Zrezygnowałam z pracy w szkole, gdyż nie lubię półśrodków. Od 2015 roku prowadzę własny gabintet. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Zapraszam do gabinetu wszystkich, którym zależy na indywidualnym podejściu orqz zaangażowaniu. Anna Czapla

Czytaj więcej o Anna Czapla
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
120 zł

Papużka Akademia Mowy Gabinet Neurologopedyczny Dominika Makowska zaprasza na konsultację, diagnozę i terapię logopedyczną/neurologopedyczną dzieci, młodzież i dorosłych. Gabinet wyposażony jest w nowoczesne, profesjonalne materiały dydaktyczne i programy multimedialne. Dominika Makowska - neurologopeda, filolog polski, pedagog - terapeuta zajęciowy. Zajmuję się diagnozą i terapią dzieci, młodzieży i dorosłych z uszkodzonym ośrodkowym i obwodowym układem nerwowym.

Czytaj więcej o Dominika Makowska
emisja głosu
rotacyzm
seplenienie
90 zł

Jestem magistrem logopedii i audiofonologii. Posiadam wykształcenie logopedyczne wraz z potwierdzonym przygotowaniem pedagogicznym. Pracuję w przedszkolu oraz poradni logopedycznej, gdzie prowadzę terapie logopedyczne pacjentów z dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy oraz terapie w ramach zajęć WWR.

Czytaj więcej o Paulina Żurawska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
90 zł

Jestem logopedą i audiofonologiem. Posiadam również przygotowanie pedagogiczne. Prowadzę blog logopedyczny, na którym dzielę się moimi autorskimi pomocami terapeutycznymi oraz nowinkami z dziedziny logopedii. Praca z dziećmi to moja pasja, największą satysfakcję sprawia mi uśmiech dziecka na koniec zajęć logopedycznych. Uważam, że każdy pacjent jest wyjątkowy i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego często przygotowuje dedykowane danemu pacjentowi pomoce.

Czytaj więcej o Klaudia Sowa
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
150 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym oraz glottodydaktykiem. Na co dzień pracuję w Ośrodku Wczesnej Interwencji i w przedszkolu, gdzie prowadzę terapię dla dzieci już od 1 roku życia z wszelkiego rodzaju wyzwaniami rozwojowymi, ale pracuję także z opóźnionym rozwojem mowy i wadami wymowy. Jestem autorką wielu pomocy dydaktycznych, a oprócz tego prowadzę także grupę Speechbell na Facebooku, gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z rodzicami, ale też innymi specjalistami.

Czytaj więcej o Izabela Dzikoń
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy