Logopeda: Toruń

Nie znaleźliśmy specjalistów w okolicy miejscowości Toruń.
Sprawdź specjalistów z Twojej okolicy.
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
jąkanie i mowa bezładna
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
200 zł

Neurologopeda, Psycholog dziecięcy, specjalista terapii jąkania. Konsultant Metody Tomatisa® poziom 4, Od 2004 roku prowadzę Centrum Terapii Jąkania w Bydgoszczy i Łodzi. Obecnie Poradnię Neurologopedyczną w Bydgoszczy. Zajmuje się diagnozą i profilaktyką jąkania oraz kompleksową terapią jąkania według metody prof. Arutiunian, diagnozą i terapią opóźnionego rozwoju mowy oraz diagnozą i terapią przetwarzania słuchowego Metodą Tomatisa® Tel. 606 757 624

Czytaj więcej o Sylwia Zientek
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika o specjalności Logopedia oraz studiów podyplomowych Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów z zakresu pracy z dziećmi i wczesnego wspomagania rozwoju. Przez 9 lat pracowałam na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz logopedy, również z dziećmi niepełnosprawnymi i o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jestem osobą ambitną, komunikatywną i kreatywną.

Czytaj więcej o Anna Ossowicka
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
50 - 60 zł

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku "Logopedia" oraz studia magisterskie z zakresu Pedagogiki o specjalności Logopedia. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu neurologopedii, a także edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Pracuję z dziećmi z różnymi deficytami, niepełnosprawnościami oraz zespołami genetycznymi. Przygotowuję także dzieci z trudnościami w nauce.

Czytaj więcej o Zuzanna Franczak
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
zespół Downa
80 zł

Jestem logopedką z powołania. Od dziecka uwielbiałam zajmować się dziećmi. Zamiłowanie przerodziło się w pasję zawodową. Pracuje z dzieci głównie w wieku przedszkolnym z licznymi zaburzenia (zespół Downa, autyzm, opoźniony rozwój mowy, mózgowe porażeniw dziecięce)oraz w normie rozwojowej. Prywatnie jestem mamą 3 dzieci, które nieprzerwanie mnie zaskakują.

Czytaj więcej o Marta Szeredy-Kolińska
afazja i dyzartria
jąkanie i mowa bezładna
mutyzm
80 zł

Logopeda neurologopeda terapeuta z wykształcenia. Diagnostyk z zamiłowania.

Czytaj więcej o Małgorzata Chmielewska
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy