Logopeda: łężany

dzieci
online
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
50 - 60 zł
Jestem nauczycielem logopedą pracującym w szkołach podstawowych z dziećmi przedszkolnymi i uczniami głównie klas I - III. Uwielbiam pracę z najmłodszymi, jest ona moją pasją. W swojej pracy głównie mierzę się z zaburzeniami dyslalicznymi u dzieci, z opóźnionym rozwojem mowy czy trudnościami w czytaniu i pisaniu związanych z zaburzoną mową. Miewam również styczność z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, zespołem Aspergera, autyzmem czy afazją.

Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.

dzieci
gabinet
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
60 zł
Mój zawód jest moją pasją.

Nie znalazłeś tego czego szukasz, sprawdź specjalistów oferujących terapię online.

dzieci
gabinet
online
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł
Mam na imię Marta, Logopeda Radzi :) Jestem logopedą już 8 lat! A od 2019 r. prowadzę stacjonarny gabinet, w którym do Twojej dyspozycji jest 3 logopedów. W gabinetach obok są terapeuta SI i psycholog, z którymi pracujemy w zespołach terapeutycznych. Zapisz się do nas na pełną diagnozę. Poza gabinetem rozsiewam logopedyczną wiedzę w artykułach, e-bookach, szkoleniach oraz filmach na YouTubie, które tworzę pod nazwą "Logopeda Radzi - terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy".
dzieci
online
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
seplenienie
70 zł
Jestem logopedą i audiofonologiem. Posiadam wykształcenie logopedyczne wraz z potwierdzonym przygotowaniem pedagogicznym. Dodatkowo potrafię porozumiewać się za pomocą Polskiego Języka Migowego na poziomie elementarnym (certyfikowany poziom A1/A2). Pracuję w przedszkolu i szkole podstawowej, gdzie prowadzę terapie logopedyczne pacjentów z dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy oraz terapie w ramach zajęć WWR.
dzieci
online
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
70 zł
Zabawa jest główną formą aktywności dzieci, dlatego staram się, aby każde zajęcia były dla moich pacjentów jak najbardziej atrakcyjne i ciekawe. Bardzo lubię pracę z dziećmi i szybko nawiązuję z nimi kontakt. Jestem logopedą, który wciąż się uczy i pragnie stale poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie.