Logopeda: wyry

dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
70 zł

Jestem logopedą dziecięcym od 2017 roku, ale z dziećmi pracuję już 11 lat jako nauczyciel w Gminnym Przedszkolu w Gostyni. Znam bardzo dobrze potrzeby, możliwości rozwojowe dzieci oraz problemy moich Małych Pacjentów. Metody i formy pracy (często innowacyjne, żeby było ciekawie i efektywnie!) jakie stosuję podczas terapii logopedycznej są dostosowane do wieku, problemu i poziomu Dziecka tak, by w formie zabawy uzyskać jak najlepsze efekty jego rozwoju. Mały Pacjent jest u mnie najważniejszy!

Czytaj więcej o Damaris Ratka
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
100 zł

Prowadzę terapię logopedyczną i integracji sensorycznej, w gabinecie jak również online dla dzieci i dla dorosłych z zaburzeniami mowy i komunikacji. Jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, neurologopedą, terapeutą miofunkcjonalnym, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, certyfikowanym terapeutą ręki, specjalistą terapii pedagogicznej, pedagogiem. Pracuję z dziećmi już od ponad 25 lat.

Czytaj więcej o Ewa Rotyńska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
150 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej www.logopestka.pl Diagnozy i terapie logopedyczne oraz neurologopedyczne niemowląt oraz dzieci powyżej 12 miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym. Najbliższe dostępne terminy konsultacji logopedycznych/neurologopedycznych: czerwiec 2022 Nie znalazłaś/eś wolnego terminu? Zadzwoń/SMS +48 517 832 212 INFORMACJA: Obecnie brak miejsc na stałą terapię logopedyczną - wpisy na listę rezerwową. Możliwe wyłącznie konsultacje.

Czytaj więcej o Joanna Rotyńska
autyzm/zespół Aspergera
mutyzm
opóźniony rozwój mowy
50 - 60 zł

Czynny nauczyciel edukacji przedszkolnej absolwentka studiów Logopedycznych oraz studentka ostatniego roku z zakresu Terapii pedagogicznej. Ukończyłam wiele szkoleń o tematyce związanej z Autyzmem, Mutyzmem Wybiórczym, wadami wymowy u dzieci w wieku przedszkolnym oraz podstawowy kurs języka migowego dla nauczycieli. :)

Czytaj więcej o Karolina Pieron
afazja i dyzartria
afazja rozwojowa u dzieci
autyzm/zespół Aspergera
80 - 100 zł

W zawodzie neurologopedy pracuję od 2000 r. Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi pacjentami z zaburzeniami mowy pochodzenia neurologicznego oraz z dziećmi z różnymi trudnościami w komunikacji. Największe doświadczenie mam w pracy z małymi dziećmi z deficytami w nabywaniu systemu językowego o różnym podłożu. Realizuję wizyty domowe u pacjentów z takich miast jak: Bytom, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska Siemianowice Śląskie, Chorzów

Czytaj więcej o Monika Święs-Michalik
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy