Logopeda: wyry

dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
90 zł

Jestem logopedą dziecięcym od 2017 roku, ale z dziećmi pracuję już 11 lat jako nauczyciel w Gminnym Przedszkolu w Gostyni. Znam bardzo dobrze potrzeby, możliwości rozwojowe dzieci oraz problemy moich Małych Pacjentów. Metody i formy pracy (często innowacyjne, żeby było ciekawie i efektywnie!) jakie stosuję podczas terapii logopedycznej są dostosowane do wieku, problemu i poziomu Dziecka tak, by w formie zabawy uzyskać jak najlepsze efekty jego rozwoju. Mały Pacjent jest u mnie najważniejszy!

Czytaj więcej o Damaris Ratka
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
100 zł

Prowadzę terapię logopedyczną i integracji sensorycznej, w gabinecie jak również online dla dzieci i dla dorosłych z zaburzeniami mowy i komunikacji. Jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, neurologopedą, terapeutą miofunkcjonalnym, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, certyfikowanym terapeutą ręki, specjalistą terapii pedagogicznej, pedagogiem. Pracuję z dziećmi już od ponad 25 lat.

Czytaj więcej o Ewa Rotyńska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
150 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej www.logopestka.pl Diagnozy i terapie logopedyczne oraz neurologopedyczne niemowląt oraz dzieci powyżej 12 miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym. INFORMACJA: Dostępne miejsca na terapię logopedyczną: - wtorki godz. 19:00 p. Magda Brzóska - piątki godz. 12:30 p. Sylwia Kopeć REJESTRACJA: +48 517 832 212 (sms: imię i nazwisko dziecka, wiek, trudność, dni i godziny dyspozycyjności)

Czytaj więcej o Joanna Rotyńska GABINET LOGOPESTKA Bielsko-Biała
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
150 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej. Pracuję w gabinecie z dziećmi w wieku od 2 roku życia i nastolatkami. W zabawie, w ruchu, w różnych grach, w ciekawych zadaniach językowych i aktorskich rozwijamy kompetencje językowe. Elementy stylu mojej pracy można zobaczyć na prowadzonym przeze mnie blogu logozabawy.pl CENNIK: Konsultacja/diagnoza logopedyczna: 150 zł Terapia logopedyczna: 100 zł Rejestracja +48 517 832 212 lub rezerwacja online

Czytaj więcej o Magdalena Brzóska GABINET LOGOPESTKA BIELSKO-BIAŁA
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
150 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej. Pracuję w gabinecie z dziećmi od 2,5 roku życia. Przeprowadzam diagnozy logopedyczne oraz prowadzę regularne terapie logopedyczne u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Na co dzień wykonuję badania audiologiczne i elektrofizjologiczne dzieci i dorosłych. Prowadzę kursy Polskiego Języka Migowego. CENNIK: Konsultacja/diagnoza logopedyczna: 150 zł Terapia logopedyczna: 100 zł Rejestracja +48 517 832 212 lub rezerwacja online

Czytaj więcej o Sylwia Kopeć GABINET LOGOPESTKA Bielsko-Biała
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy