Logopeda: witaszyce

W miejscowości witaszyce udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości witaszyce zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
80 zł

Jestem pedagogiem, logopedą i terapeutą ręki. Prowadzę diagnozę i terapię logopedyczną dzieci i dorosłych.. Zapraszam do Centrum edukacji easy way oraz do kontaktu 883099549, marczak.mcr@gmail.com

Czytaj więcej o Joanna Marczak
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
seplenienie
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
trudności w czytaniu i pisaniu
50 - 70 zł

Dzień dobry!Nazywam się Marta . Jestem przede wszystkim terapeutą . Logopedia to pasja a największą radością dla mnie to uśmiech dziecka/dorosłego z pokonanych trudności artykulacyjnych. Doświadczenie zawodowe zbierałam w placówkach szkolnych i przedszkolnych jako nauczyciel wspomagający i logopeda. Od 2 lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Zapraszam do kontaktu tel.607- 562-973. Mail. Turzynskamarta@gmail.com

Czytaj więcej o Marta Turzynska
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
80 zł

Zadzwoń i umów wizytę: 501 094 066 Pacjentów przyjmuję w prywatnym gabinecie Teraz Mówię – Gabinet Logopedyczny. Nawiązuję współpracę z przedszkolami. Cennik: Pierwsza wizyta/diagnoza logopedyczna: 120 zł/60 min. Terapia/kolejna wizyta: 80 zł/45 min. Terapia wad wymowy; Terapia osób ze spektrum zaburzeń autystycznych (ASD); Terapia opóźnionego rozwoju mowy (ORM), zaburzeń spowodowanych dysfunkcją OUN (np. afazja); Terapia logopedyczna osób z zespołami genetycznymi i wyzwaniami rozwojowymi.

Czytaj więcej o Justyna Zmyślona
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
80 zł

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz w klasach I-III i IV-VIII. Pracuję jako nauczyciel i logopeda. Zajmuję się również diagnozą gotowości szkolnej. Studia magisterskie ukończyłam w 2006 roku i od tego czasu po dzień dzisiejszy podnoszę kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnych formach doskonalenia. *Konsultację/diagnozę/terapię prowadzę na terenie Poznania i okolic (mobilnie lub w gabinecie na Wildzie). Zapraszam do kontaktu!

Czytaj więcej o Jolanta Herman
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
100 zł

Czytaj więcej o Jagoda Rawecka
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy