Logopeda: warszawa

W miejscowości warszawa udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości warszawa zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
autyzm/zespół Aspergera
jąkanie i mowa bezładna
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
80 - 120 zł

Jestem neurologopedą klinicznym z wczesną interncją logopedyczną. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z dorosłymi w różnym przedziale wiekowym oraz z różnymi zaburzeniami mowy o podłożu neurologicznym. Specjalizuje się głównie w opóźnionym rozwoju mowy, niepłynności mowy (jąkaniu), autyźmie, chorobach neurodegeneracyjnych oraz zaburzeniach mowy po udarze, górach mózgu, wadach wymowy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 509 798 196

Czytaj więcej o Magdalena Górka
emisja głosu
jąkanie i mowa bezładna
rotacyzm
50 - 60 zł

Piosenkarka, artystka, pedagog śpiewu, logopeda, muzykoterapeuta, psycholog z powołania. Logopeda prowadzący muzyczno-terapeutyczne zajęcia. Od 1997 roku nauczam śpiewu własną metodą polegającą na doświadczeniu wokalistki estradowej od 1980 roku. W 2019r. Założyła i prowadzi Integracyjne Studio muzyczno-logopedyczne "Bastet" Od 2020 roku Magister Logopedii, muzykoterapeuta - prowadzi terapię logopedyczną bazując na działaniach muzyki i śpiewu na podopiecznego z problemami w mowie.

Czytaj więcej o Ludmiła Piechowska
dyslalia
emisja głosu
opóźniony rozwój mowy
70 zł

Logopeda pracujący zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Po szkoleniu Centrum Nauki o Laktacji . W zakres mojej pracy wchodzi również metoda krakowska.

Czytaj więcej o Sylwia Koseska-Rak
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
terapia wcześniaków i niemowląt
150 zł

Jestem zawodowym logopedą pracującym z dziećmi na każdym poziomie rozwojowym. Rozwijam i kształtuje kompetencje językowe. Koryguje i niweluje wady wymowy. Przeprowadzam pełną diagnozę logopedyczną wprowadzając indywidualny program i terapię logopedyczny. Wdrażam komunikację alternatywną i wspomagającą. Przygotowuję pacjentów do zabiegów w obrębie aparatu orofacjalnego (frenulotomia, adenotomia). Zajmuje się ich rehabilitacją przed i po zabiegu. ZAPRASZAM DO KONTAKTU: 728-163-573

Czytaj więcej o Karolina Goławska
emisja głosu
rehabilitacja laryngektomowanych
wady i zespoły genetyczne
100 zł

Neurologopeda, polonista Motto pracy: „ Moim ideałem pracy jest kreatywna terapia z pasją. Zawsze szukam drogi do poznania dziecka, nie stosuję sztywnych zasad i metod terapeutycznych”

Czytaj więcej o Joanna Kamuda-Lewtak
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy