Logopeda: twardogóra

W miejscowości twardogóra udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości twardogóra zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
afazja rozwojowa u dzieci
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
trudności w czytaniu i pisaniu
200 zł

KONTAKT: tel. 500851802 Surdoneurologopeda, Neurologopeda, Logopeda, Pedagog specjalny, Oligofreno-surdo-tyflopedagog, terapeuta ASD, terapeuta HBOT, terapeuta EEG Biofeedback, terapeuta Metodą Tomatisa, terapeuta Metodą Warnkego, terapeuta SI, terapeuta Ręki, socjoterapeuta, pedagog sztuki (arteterapeuta), pedagog edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagog etyki, trener TUS

Czytaj więcej o Kinga Świderska
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
emisja głosu
rotacyzm
140 zł

Witaj, jestem Aurelia. Swoją ofertę kieruję do DOROSŁYCH i MŁODZIEŻY od 15 r. ż. Do każdego podchodzę indywidualnie i holistycznie. Nie pracuję taśmowo. Zależy mi na twoim komforcie i dobrej komunikacji, dlatego w gabinecie panuje przyjazna atmosfera, co zapewne poczujesz podczas pierwszego kontaktu. Nie jesteś za stary/a na wizytę, każdy moment jest dobry.

Czytaj więcej o Aurelia Wawrowska
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
trudności w czytaniu i pisaniu
90 zł

mgr Joanna Borowska – logopeda, diagnosta pedagogiczny (Monachijskiej Diagnostyki Rozwojowej, KORP, PEP-r – dzieci od 0 do 6 lat, dojrzałości szkolnej – 5 i 6 lat, trudności szkolnych jak dysleksja, dyskalkulia – dla szkół podstawowych), terapeuta integracji sensorycznej, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, pedagog specjalny, terapeuta ręki.

Czytaj więcej o Joanna Borowska
autyzm/zespół Aspergera
emisja głosu
seplenienie
60 - 120 zł

Jestem logopedą i wykładowcą akademickim z wieloletnim doświadczeniem. Dbam o to, by nie stawiać pochopnych diagnoz, nie wybierać najprostszych rozwiązań, kierować się zawsze profesjonalizmem, wiedzą i najlepszym planem dla moich pacjentów. Prowadzę zajęcia korygujące wady wymowy (terapia dyslalii), pracuję z dziećmi wybitnie uzdolnionymi oraz przygotowuję dorosłych do wystapień publicznych (emisja głosu). Dla dzieci ze spektrum autyzmu prowadzę terapię rozwoju mowy i myślenia.

Czytaj więcej o Agnieszka Kuniczuk
dyslalia
emisja głosu
seplenienie
120 zł

Dzień dobry! Nazywam się Agata Skorupska-Chmielarz, jestem logopedą klinicznym oraz pedagogiem. Zajmuję się szeroko pojętą terapią zaburzeń mowy - od zaburzeń komunikacji i artykulacji do zaburzeń głosu. Prowadzę terapię logopedyczną osób dorosłych oraz dzieci: - z zaburzeniami artykulacji - w trakcie terapii ortodontycznej, z zaburzeniami miofunkcjonalnymi (zaburzeniami oddychania, połykania i nieprawidłową pozycją spoczynkową języka) - z opóźnionym rozwojem mowy

Czytaj więcej o Agata Skorupska-Chmielarz
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy