Logopeda: tarnowo podgórne

W miejscowości tarnowo podgórne udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości tarnowo podgórne zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
afazja rozwojowa u dzieci
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
wady i zespoły genetyczne

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie ukończyłam "Neurologopedię kliniczną". Specjalizuję się w pracy z dziećmi, zarówno z wadami genetycznymi, jak i z zaburzeniami rozwojowymi już od pierwszych dni życia. Prowadzę terapię karmienia, a także terapię osób z zaburzeniami funkcjonowania kompleksu ustno-twarzowego. Jestem terapeutką z zakresu kinesiotapingu i elektrostymulacji w logopedii.

Czytaj więcej o Magdalena Łysiak-Półtorak
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 - 100 zł

Mam na imię Aleksandra i zajmuję się logopedią dziecięcą. Jeśli szukasz porady, terapii lub inspiracji która pomoże Ci w poprawie mowy swojego dziecka - jesteś we właściwym miejscu. Prowadzona przeze mnie terapia jest przemyślanym procesem działań. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem różnych form pracy, głównie- poprzez zabawę. Terapia dziecięca nie może być ciężką pracą czy żmudnymi ćwiczeniami, a zdecydowanie zabawą! Prowadzę również kanał logopedyczny na YouTube, IG oraz FB - Oligotki.

Czytaj więcej o Aleksandra Wiśniewska
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
70 zł

Dzień dobry. Jestem neurologopedą z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje, by podążać krok za każdym pacjentem. Zrezygnowałam z pracy w szkole, gdyż nie lubię półśrodków. Od 2015 roku prowadzę własny gabintet, który każdego roku zmienia się i rozwija. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Zapraszam do gabinetu wszystkich, którym zależy na indywidualnym podejściu oraz zaangażowaniu. Anna Czapla

Czytaj więcej o Anna Czapla
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
90 zł

Czytaj więcej o Aneta Szymczak
afazja i dyzartria
jąkanie i mowa bezładna
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
70 zł

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi. Zajmuję się diagnozą i terapią zaburzeń językowych, mowy, głosu i połykania o podłożu neurologicznym (m.in. afazja, dyzartria, dysfagia). Pracuję z osobami po udarach, urazach czaszkowo – mózgowych, operacjach neurochirurgicznych. Prowadzę również terapię słuchu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto w kręgu moich zainteresowań znajduje się diagnoza i terapia dzieci jąkających się, terapia logopedyczna osób dwu- i wielojęzycznych.

Czytaj więcej o Magdalena Machowina-Zwaruń
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy