Logopeda: sierpc

W miejscowości sierpc udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości sierpc zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
wady i zespoły genetyczne
120 zł

Neurologopeda, logopeda, neuroterapeuta EEG Biofeedback i tDCS - mikropolaryzacja mózgu, pedagog specjalny z kilkuletnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzę prywatny gabinet logopedyczny. Specjalizuje się w pracy z dziećmi oraz dorosłymi z wyzwaniami rozwojowymi takimi jak: mózgowe porażenie dziecięce, zespoły genetyczne, autyzm, zespół Aspergera, afazja, opóźniony rozwój mowy, wady wymowy. Prowadzę również terapię z zakresu wybiórczości pokarmowej.

Czytaj więcej o Natalia Olendrzyńska
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
jąkanie i mowa bezładna

Mgr Natalia Okonkowska właścicielka Gabinetu LOGO-MEDICA, logopeda, neurologopeda, trener EEG BIOFEEDBACK i pedagog. Z pasji do wykonywanego zawodu stworzyłam Centrum Logopedyczno-Pedagogiczne gdzie razem z moim zespołem otaczamy opieką małych i dorosłych pacjentów. Logopedia jest moją pasją dlatego na bieżąco pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach. Każdy sukces moich pacjentów jest dla mnie największą nagrodą. W gabinetach świadczone są usługi na bardzo wysokim poziomie.

Czytaj więcej o Natalia Okonkowska
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
70 - 80 zł

Kim jestem? Logopedą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, terapeutą: behawioralnym, pedagogicznym, AAC, miofunkcjonalnym, ręki… Jak również certyfikowanym trenerem Treningu Umiejętności Społecznych SST. W praktyce logopedycznej stawiam na holistyczne podejście do pacjenta, co oznacza, że terapia holistyczna podchodzi do człowieka jako do całości. Znajdziesz mnie na www.mowaodnowa.pl

Czytaj więcej o Karolina Gizynska
komunikacja alternatywna i wspomagająca
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
120 zł

mgr Ewelina Radgowska-- neurologopeda, pedagog specjalny, pasjonatka AAC Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam w warszawskich przedszkolach oraz w prestiżowym Elf Centrum Mowy i Ruchu w Warszawie , gdzie diagnozowałam oraz prowadziłam indywidualną terapię logopedyczną dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, ruchową, ASD, całościowymi zaburzeniami rozwoju, zespołami genetycznymi oraz osób posługujących się AAC. Prowadzę gabinet w Płocku pomagając pacjentom w wieku 0 r.ż- 14/15 r.ż.

Czytaj więcej o Ewelina Radgowska
dyslalia
rehabilitacja laryngektomowanych
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
110 zł

Oferuję trapię logopedyczną z dojazdem do domu. Jestem magistrem logopedii, fonoaudiologii oraz protetykiem słuchu. Praca z ludźmi to moja pasja, prowadzę terapie zarówno dzieci jak i dorosłych. Posiadam doświadczenie, które zdobywałam na różnych oddziałach szpitalnych, a także w przedszkolach, szkołach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia. Metody terapii dobieram indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego pacjenta. Tel.693050833

Czytaj więcej o Joanna Raczkowska
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy