Logopeda: sierpc

W miejscowości sierpc udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości sierpc zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
wady i zespoły genetyczne
120 zł

Neurologopeda, logopeda, neuroterapeuta EEG Biofeedback i tDCS - mikropolaryzacja mózgu, pedagog specjalny z kilkuletnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzę prywatny gabinet logopedyczny. Specjalizuje się w pracy z dziećmi oraz dorosłymi z wyzwaniami rozwojowymi takimi jak: mózgowe porażenie dziecięce, zespoły genetyczne, autyzm, zespół Aspergera, afazja, opóźniony rozwój mowy, wady wymowy. Prowadzę również terapię z zakresu wybiórczości pokarmowej.

Czytaj więcej o Natalia Olendrzyńska
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
70 - 80 zł

Kim jestem? Logopedą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, terapeutą: behawioralnym, pedagogicznym, AAC, miofunkcjonalnym, ręki… Jak również certyfikowanym trenerem Treningu Umiejętności Społecznych SST. W praktyce logopedycznej stawiam na holistyczne podejście do pacjenta, co oznacza, że terapia holistyczna podchodzi do człowieka jako do całości. Znajdziesz mnie na www.mowaodnowa.pl

Czytaj więcej o Karolina Gizynska
komunikacja alternatywna i wspomagająca
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
120 zł

mgr Ewelina Radgowska-- neurologopeda, pedagog specjalny, pasjonatka AAC Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam w warszawskich przedszkolach oraz w prestiżowym Elf Centrum Mowy i Ruchu w Warszawie , gdzie diagnozowałam oraz prowadziłam indywidualną terapię logopedyczną dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, ruchową, ASD, całościowymi zaburzeniami rozwoju, zespołami genetycznymi oraz osób posługujących się AAC. Prowadzę gabinet w Płocku pomagając pacjentom w wieku 0 r.ż- 14/15 r.ż.

Czytaj więcej o Ewelina Radgowska
dyslalia
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
50 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym oraz surdopedagogiem. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując z dziećmi i młodzieżą z wadą słuchu, a także z dziećmi z wadami wymowy. Oferuję terapię logopedyczną z dojazdem do klienta na terenie Płocka oraz online.

Czytaj więcej o Patrycja Budzyńska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
60 zł

Jestem autorką 22 książek wydanych przez wyd. Ridero. Piszę bajki i wiersze logopedyczne inne tytuły to podręcznik akademicki pt.:"Ćwiczenia logopedyczne" , a także książka "Logopedia". Aktualnie pracuję w przedszkolu jako logopeda. Książki są dostępne m.in. w bibliotekach w Płocku, Empiku, wyd. PWN. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie o kierunku filologia polska, dziennikarstwa na UW i logopedii. Ciągle doskonale swoje umiejętności.

Czytaj więcej o Izabela Kostun
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy