Logopeda: słupsk

W miejscowości słupsk udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości słupsk zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
zaburzenia przetwarzania słuchowego
100 zł

Jestem surdologopedą, terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju, providerem ATS NEUROFLOW ,terapeutą metody Johansen - IAS . Od 11 lat prowadzę Gabinet Wspomagania Rozwoju Dziecka.Jestem wykładowcą na Studiach Podyplomowych: Logopedia ogólna,Oligofrenopedagogika z komunikacją alternatywną,Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Surdopedagogika.Prowadzę warsztaty,szkolenia dla logopedów i terapeutów,rad pedagogicznych.Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli oraz przedszkolami.

Czytaj więcej o Renata Karbownik- Sulikowska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
70 zł

Jestem mamą Basi i Mateusza. Logopedia to pomysł, który realizuję z uśmiechem podczas każdego spotkania z dzieckiem. Uśmiech odwzajemnia uśmiech. I to mi daje największą motywację do pracy.

Czytaj więcej o Joanna Pulkowska
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
afazja i dyzartria
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
70 - 80 zł

Neurologopeda, logopeda. Jestem również pedagogiem specjalnym, oligofrenopedagogiem, terapeutą terapii ręki I i II stopnia. Specjalizuje się w diagnozie i terapii dzieci, korygując wady wymowy, poprawiając płynność i wyrazistość mówienia dzieci. Pracuję z dziećmi z mową bezdzwięczną,ORM, afazją, alalią,seplenieniem, rotacyzmem, lambdacyzmem,kappacyzmem, gammacyzmem i dyslalie wielorakie. W mojej pracy korzystam z różnych metod i technik terapeutycznych, związanych z rozwojem i jakością wymowy.

Czytaj więcej o Dorota Duda
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
seplenienie
100 zł

Jestem magistrem logopedii i audiofonologii. Na co dzień pracuję w przedszkolu oraz poradni logopedycznej, gdzie prowadzę terapie oraz diagnozy logopedyczne pacjentów z wadami wymowy oraz opóźnionym rozwojem mowy. Prowadzę również praktykę logopedyczną w formie konsultacji i terapii logopedycznej online dla pacjentów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Podstawą mojej pracy terapeutycznej jest wzajemna współpraca, zrozumienie i przyjazne relacje z małym pacjentem.

Czytaj więcej o Paulina Żurawska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
90 zł

Jestem magistrem logopedii w zakresie logopedii klinicznej. Na co dzień pracuję w placówkach oświatowych z dziećmi z oddziałów przedszkolnych oraz klas I - III. Na platformie prowadzę konsultacje oraz terapie logopedyczne z pacjentami między innymi z dyslalią czy opóźnionym rozwojem mowy. Dokładam wszelkich starań, by prowadzone przeze mnie zajęcia były ciekawe i kreatywne.

Czytaj więcej o Kinga Maksim
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy