Logopeda: słupsk

opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
zaburzenia przetwarzania słuchowego
100 zł

Jestem surdologopedą, terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju, providerem ATS NEUROFLOW ,terapeutą metody Johansen - IAS . Od 11 lat prowadzę Gabinet Wspomagania Rozwoju Dziecka.Jestem wykładowcą na Studiach Podyplomowych: Logopedia ogólna,Oligofrenopedagogika z komunikacją alternatywną,Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Surdopedagogika.Prowadzę warsztaty,szkolenia dla logopedów i terapeutów,rad pedagogicznych.Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli oraz przedszkolami.

Czytaj więcej o Renata Karbownik- Sulikowska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
70 zł

Jestem mamą Basi i Mateusza. Logopedia to pomysł, który realizuję z uśmiechem podczas każdego spotkania z dzieckiem. Uśmiech odwzajemnia uśmiech. I to mi daje największą motywację do pracy.

Czytaj więcej o Joanna Pulkowska
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
seplenienie
90 zł

Jestem logopedą, pedagogiem terapeutą. Moja praca i zainteresowania koncentrują się na dzieciach i ich rozwoju. Metody i formy terapii dobieram indywidualnie do każdego małego pacjenta, aby w jak najlepszy sposób i w dobrej atmosferze, uczyć i wspierać w osiąganiu poprawnej wymowy. Współpraca z rodzicami jest kluczowym elementem powodzenia tej misji - dlatego też, jeżeli macie Państwo jakiekolwiek obawy, czy rozwój mowy Waszego dziecka przebiega pomyślnie - zapraszam na konsultację.

Czytaj więcej o Dorota Janiga
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
seplenienie
100 zł

Jestem magistrem logopedii i audiofonologii. Na co dzień pracuję w przedszkolu oraz poradni logopedycznej, gdzie prowadzę terapie oraz diagnozy logopedyczne pacjentów z wadami wymowy oraz opóźnionym rozwojem mowy. Prowadzę również praktykę logopedyczną w formie konsultacji i terapii logopedycznej online dla pacjentów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczony. Podstawą mojej pracy terapeutycznej jest wzajemna współpraca, zrozumienie i przyjazne relacje z małym pacjentem.

Czytaj więcej o Paulina Żurawska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
90 zł

Jestem licencjonowanym logopedą i audiologiem, stale poszerzającym swoją wiedzę. Do mojej pracy podchodzę z pasją oraz zaangażowaniem. Prowadzę konsultacje oraz terapie logopedyczne z pacjentami między innymi z dyslalią i opóźnionym rozwojem mowy. Pracuje z dziećmi w szkołach, zarówno z oddziałów przedszkolnych, jak i klas I-III. Dokładam wszelkich starań, by prowadzone przeze mnie zajęcia były ciekawe i kreatywne.

Czytaj więcej o Kinga Maksim
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy