Logopeda: słupsk

W miejscowości słupsk udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości słupsk zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
zaburzenia przetwarzania słuchowego
100 zł

Jestem surdologopedą,terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju, providerem ATS NEUROFLOW ,terapeutą metody Johansen - IAS . Od 13 lat prowadzę Gabinet Wspomagania Rozwoju Dziecka.Jestem wykładowcą na Studiach Podyplomowych: Logopedia ogólna,Oligofrenopedagogika z komunikacją alternatywną,Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Surdopedagogika.Prowadzę warsztaty,szkolenia dla logopedów i terapeutów,rad pedagogicznych.Współpracuję z Pomorskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli oraz przedszkolami.

Czytaj więcej o Renata Karbownik- Sulikowska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
70 zł

Jestem mamą Basi i Mateusza. Logopedia to pomysł, który realizuję z uśmiechem podczas każdego spotkania z dzieckiem. Uśmiech odwzajemnia uśmiech. I to mi daje największą motywację do pracy.

Czytaj więcej o Joanna Pulkowska
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 zł

Witam serdecznie! Nazywam się Paulina Mainka i jestem logopedą, neurologopedą oraz pedagogiem. Zawodowo mam 6-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Oferta: • Konsultacja neurologopedyczna • Diagnoza neurologopedyczna • Terapia neurologopedyczna • Konsultacja online • Nauka czytania i pisania • Opinia logopedyczna • Zaświadczenia • Zabiegi elektrostymulacji Ecostim54 TENS/EMS Zapraszam! www.facebook.com/logomami.paulina.mainka www.instagram.com/logomami.pm

Czytaj więcej o Paulina Mainka
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
seplenienie
100 zł

Jestem magistrem logopedii i audiofonologii. Na co dzień pracuję w przedszkolu oraz poradni logopedycznej, gdzie prowadzę terapie oraz diagnozy logopedyczne pacjentów z wadami wymowy oraz opóźnionym rozwojem mowy. Prowadzę również praktykę logopedyczną w formie konsultacji i terapii logopedycznej online dla pacjentów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Podstawą mojej pracy terapeutycznej jest wzajemna współpraca, zrozumienie i przyjazne relacje z małym pacjentem.

Czytaj więcej o Paulina Żurawska
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
150 zł

Prowadzę terapię logopedyczną i integracji sensorycznej, w gabinecie jak również online dla dzieci i dla dorosłych z zaburzeniami mowy i komunikacji. Jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, neurologopedą, terapeutą miofunkcjonalnym, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, certyfikowanym terapeutą ręki, specjalistą terapii pedagogicznej, pedagogiem. Pracuję z dziećmi już od ponad 25 lat.

Czytaj więcej o Ewa Rotyńska
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy