Logopeda: słupsk

W miejscowości słupsk udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości słupsk zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
zaburzenia przetwarzania słuchowego
100 zł

Jestem surdologopedą,terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju, providerem ATS NEUROFLOW ,terapeutą metody Johansen - IAS . Od 13 lat prowadzę Gabinet Wspomagania Rozwoju Dziecka.Jestem wykładowcą na Studiach Podyplomowych: Logopedia ogólna,Oligofrenopedagogika z komunikacją alternatywną,Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Surdopedagogika.Prowadzę warsztaty,szkolenia dla logopedów i terapeutów,rad pedagogicznych.Współpracuję z Pomorskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli oraz przedszkolami.

Czytaj więcej o Renata Karbownik- Sulikowska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
70 zł

Jestem mamą Basi i Mateusza. Logopedia to pomysł, który realizuję z uśmiechem podczas każdego spotkania z dzieckiem. Uśmiech odwzajemnia uśmiech. I to mi daje największą motywację do pracy.

Czytaj więcej o Joanna Pulkowska
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
80 - 90 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym, surdologopedą, audiofonologiem. Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie oferuję: - diagnozę i terapię wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, zaburzeń mowy u dzieci z wadą słuchu i zaburzeń przetwarzania słuchowego APD - treningi słuchowe dla dzieci z aparatami słuchowymi i implantami ślimakowymi - naukę Polskiego Języka Migowego - interpretację wyników badań audiologicznych - konsultacje dla rodziców i opiekunów Zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę!

Czytaj więcej o Klaudia Gancarczyk
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
seplenienie
100 zł

Jestem magistrem logopedii i audiofonologii. Na co dzień pracuję w przedszkolu oraz poradni logopedycznej, gdzie prowadzę terapie oraz diagnozy logopedyczne pacjentów z wadami wymowy oraz opóźnionym rozwojem mowy. Prowadzę również praktykę logopedyczną w formie konsultacji i terapii logopedycznej online dla pacjentów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Podstawą mojej pracy terapeutycznej jest wzajemna współpraca, zrozumienie i przyjazne relacje z małym pacjentem.

Czytaj więcej o Paulina Żurawska
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
150 zł

Prowadzę terapię logopedyczną i integracji sensorycznej, w gabinecie jak również online dla dzieci i dla dorosłych z zaburzeniami mowy i komunikacji. Jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, neurologopedą, terapeutą miofunkcjonalnym, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, certyfikowanym terapeutą ręki, specjalistą terapii pedagogicznej, pedagogiem. Pracuję z dziećmi już od ponad 25 lat.

Czytaj więcej o Ewa Rotyńska
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy