Logopeda: rzeszów

W miejscowości rzeszów udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości rzeszów zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
60 zł

Jestem logopedą, neurologopedą oraz pedagogiem. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na diagnozie i terapii wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, afazji, dwujęzyczności, a także zaburzeń komunikacji i mowy. Zapewniam indywidualne podejście do małego pacjenta, starając się by zajęcia sprawiały radość i wywoływały uśmiech na każdej buzi.

Czytaj więcej o Aleksandra Moskal
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
70 zł

Jestem neurologopedą oraz pedagogiem specjalnym. Na co dzień pracuję w przedszkolu z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz prowadzę terapię neurologopedyczną. W swojej pracy w głównej mierze mam styczność z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie oraz dziećmi ze spektrum autyzmu, jednak interesuję się również osobami dorosłymi, szczególnie terapią po udarach.

Czytaj więcej o Magdalena Gomułka
afazja i dyzartria
dyslalia
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
60 zł

Jestem logopedą ze specjalizacją z neurologopedii. Zajmuję się terapią zaburzeń mowy o różnej etiologii. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi i seniorami. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku logopedia z audiologią na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, oraz studia drugiego stopnia ze specjalizacją z neurologopedii na Uniwersytecie Gdańskim. W zawodzie pracuję od ponad pięciu lat, ciągle poszerzając swoją wiedzę na kursach i szkoleniach. Zapraszam!

Czytaj więcej o Maria Brelik
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł

Jestem praktykiem metody Tomatisa®. Metoda Tomatisa® stanowi uzupełnienie różnego rodzaju metod terapeutycznych, metod pedagogicznych lub logopedycznych. Umożliwia zwielokrotnienie rezultatów uzyskiwanych w ramach terapii, dzięki czemu jej czas znacząco się skraca. Skuteczność metody została potwierdzona w UE ponad 80 badaniami i obserwacjami klinicznymi. Udzielam porad w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim, białoruskim, angielskim.

Czytaj więcej o Andrei Kapitsa
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja rozwojowa u dzieci
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
60 - 130 zł

Mówię tworzą dwie energiczne osoby: NEUROLOGOPEDA Karolina Gajek, jestem założycielką Mówię. Pracuję z najmłodszymi pacjentami, dziećmi z zaburzeniami miofunkcjonalnymi, ortodontycznymi, trudnościami komunikacyjnymi oraz prowadzę diagnozę Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego. LOGOPEDA Kinga Nycek, prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, maluchami z opóźnionym rozwojem mowy, dziećmi z dyslalią w różnym wieku. Obie ciągle się rozwijamy i kształcimy dla WAS:)) ZAPRASZAMY:))

Czytaj więcej o Karolina Gajek
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy