Logopeda: rzeszów

dzieci
u pacjenta
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
60 zł
Jestem logopedą, neurologopedą oraz pedagogiem. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na diagnozie i terapii wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, afazji, dwujęzyczności, a także zaburzeń komunikacji i mowy. Zapewniam indywidualne podejście do małego pacjenta, starając się by zajęcia sprawiały radość i wywoływały uśmiech na każdej buzi.
dzieci
dorośli
gabinet
u pacjenta
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
70 zł
Jestem neurologopedą oraz pedagogiem specjalnym. Na co dzień pracuję w przedszkolu z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz prowadzę terapię neurologopedyczną. W swojej pracy w głównej mierze mam styczność z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie oraz dziećmi ze spektrum autyzmu, jednak interesuję się również osobami dorosłymi, szczególnie terapią po udarach.

Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.

dzieci
dorośli
gabinet
online
afazja rozwojowa u dzieci
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
60 - 130 zł
Mówię tworzą dwie energiczne osoby: NEUROLOGOPEDA Karolina Gajek, jestem założycielką Mówię. Pracuję z najmłodszymi pacjentami, dziećmi z zaburzeniami miofunkcjonalnymi, ortodontycznymi, trudnościami komunikacyjnymi oraz prowadzę diagnozę Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego. LOGOPEDA Kinga Nycek, prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, maluchami z opóźnionym rozwojem mowy, dziećmi z dyslalią w różnym wieku. Obie ciągle się rozwijamy i kształcimy dla WAS:)) ZAPRASZAMY:))
dzieci
online
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
50 - 60 zł
Jestem nauczycielem logopedą pracującym w szkołach podstawowych z dziećmi przedszkolnymi i uczniami głównie klas I - III. Uwielbiam pracę z najmłodszymi, jest ona moją pasją. W swojej pracy głównie mierzę się z zaburzeniami dyslalicznymi u dzieci, z opóźnionym rozwojem mowy czy trudnościami w czytaniu i pisaniu związanych z zaburzoną mową. Miewam również styczność z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, zespołem Aspergera, autyzmem czy afazją.

Nie znalazłeś tego czego szukasz, sprawdź specjalistów oferujących terapię online.

dzieci
gabinet
online
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł
Mam na imię Marta, Logopeda Radzi :) Jestem logopedą już 8 lat! A od 2019 r. prowadzę stacjonarny gabinet, w którym do Twojej dyspozycji jest 3 logopedów. W gabinetach obok są terapeuta SI i psycholog, z którymi pracujemy w zespołach terapeutycznych. Zapisz się do nas na pełną diagnozę. Poza gabinetem rozsiewam logopedyczną wiedzę w artykułach, e-bookach, szkoleniach oraz filmach na YouTubie, które tworzę pod nazwą "Logopeda Radzi - terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy".