Logopeda: ruda śląska

W miejscowości ruda śląska udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości ruda śląska zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł

Dzień dobry! Mam na imię Sylwia. Jestem czynną nauczycielką i logopedą przedszkolną oraz szkolną :) Pracuję z dziećmi od 3 roku życia. Cały czas się szkolę i biorę udział w różnych webinarach. Podejmę się diagnozy i terapii logopedycznej dzieci, z uwagi na aktualne doświadczenie zawodowe. Preferuję dojazd do klienta lub spotkania u mnie. Mój numer: 571-347-868. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Czytaj więcej o Sylwia Merta
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
100 zł

Prowadzę terapię logopedyczną i integracji sensorycznej, w gabinecie jak również online dla dzieci i dla dorosłych z zaburzeniami mowy i komunikacji. Jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, neurologopedą, terapeutą miofunkcjonalnym, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, certyfikowanym terapeutą ręki, specjalistą terapii pedagogicznej, pedagogiem. Pracuję z dziećmi już od ponad 25 lat.

Czytaj więcej o Ewa Rotyńska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
150 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej www.logopestka.pl Diagnozy i terapie logopedyczne oraz neurologopedyczne niemowląt oraz dzieci powyżej 12 miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym. INFORMACJA: Dostępne miejsca na terapię logopedyczną: - wtorki godz. 19:00 p. Magda Brzóska - piątki godz. 12:30 p. Sylwia Kopeć REJESTRACJA: +48 517 832 212 (sms: imię i nazwisko dziecka, wiek, trudność, dni i godziny dyspozycyjności)

Czytaj więcej o Joanna Rotyńska GABINET LOGOPESTKA Bielsko-Biała
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
150 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej. Pracuję w gabinecie z dziećmi w wieku od 2 roku życia i nastolatkami. W zabawie, w ruchu, w różnych grach, w ciekawych zadaniach językowych i aktorskich rozwijamy kompetencje językowe. Elementy stylu mojej pracy można zobaczyć na prowadzonym przeze mnie blogu logozabawy.pl CENNIK: Konsultacja/diagnoza logopedyczna: 150 zł Terapia logopedyczna: 100 zł Rejestracja +48 517 832 212 lub rezerwacja online

Czytaj więcej o Magdalena Brzóska GABINET LOGOPESTKA BIELSKO-BIAŁA
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
150 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej. Pracuję w gabinecie z dziećmi od 2,5 roku życia. Przeprowadzam diagnozy logopedyczne oraz prowadzę regularne terapie logopedyczne u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Na co dzień wykonuję badania audiologiczne i elektrofizjologiczne dzieci i dorosłych. Prowadzę kursy Polskiego Języka Migowego. CENNIK: Konsultacja/diagnoza logopedyczna: 150 zł Terapia logopedyczna: 100 zł Rejestracja +48 517 832 212 lub rezerwacja online

Czytaj więcej o Sylwia Kopeć GABINET LOGOPESTKA Bielsko-Biała
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy