Logopeda: reszel

afazja i dyzartria
jąkanie i mowa bezładna
seplenienie
80 zł

Nazywam się Halina Kurstak, mieszkam w Reszlu, Pl. Paderewskiego 2/3, tel 660 680 670. Studia logopedyczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim, neurologopedię i balbutologię w Lublinie. Specjalizacje: NEUROLOGOPEDA, BALBUTOLOG, OLIGOFRENOPEDAGOG, TERAPEUTA DYSLEKSJI. Ponad 20 lat pracuję z dziećmi i dorosłymi. Zajmuję się terapią wad wymowy, jąkania, afazji, dyzartrii, dysleksji. W terapii wykorzystuję różne metody i pomoce logopedyczne, również swoje programy autorskie.

Czytaj więcej o HALINA KURSTAK
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
70 zł

Mój zawód jest moją pasją.

Czytaj więcej o Małgorzata Snopek
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
120 zł

Papużka Akademia Mowy Gabinet Neurologopedyczny Dominika Makowska zaprasza na konsultację, diagnozę i terapię logopedyczną/neurologopedyczną dzieci, młodzież i dorosłych. Gabinet wyposażony jest w nowoczesne, profesjonalne materiały dydaktyczne i programy multimedialne. Dominika Makowska - neurologopeda, filolog polski, pedagog - terapeuta zajęciowy. Zajmuję się diagnozą i terapią dzieci, młodzieży i dorosłych z uszkodzonym ośrodkowym i obwodowym układem nerwowym.

Czytaj więcej o Dominika Makowska
emisja głosu
rotacyzm
seplenienie
90 zł

Jestem magistrem logopedii i audiofonologii. Posiadam wykształcenie logopedyczne wraz z potwierdzonym przygotowaniem pedagogicznym. Pracuję w przedszkolu oraz poradni logopedycznej, gdzie prowadzę terapie logopedyczne pacjentów z dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy oraz terapie w ramach zajęć WWR.

Czytaj więcej o Paulina Żurawska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
90 zł

Jestem logopedą i audiofonologiem. Posiadam również przygotowanie pedagogiczne. Prowadzę blog logopedyczny, na którym dzielę się moimi autorskimi pomocami terapeutycznymi oraz nowinkami z dziedziny logopedii. Praca z dziećmi to moja pasja, największą satysfakcję sprawia mi uśmiech dziecka na koniec zajęć logopedycznych. Uważam, że każdy pacjent jest wyjątkowy i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego często przygotowuje dedykowane danemu pacjentowi pomoce.

Czytaj więcej o Klaudia Sowa
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy