Logopeda: reszel

W miejscowości reszel udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości reszel zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
afazja i dyzartria
jąkanie i mowa bezładna
seplenienie
100 zł

Nazywam się Halina Kurstak, mieszkam w Reszlu, Pl. Paderewskiego 2/3, tel 660 680 670. Studia logopedyczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim, neurologopedię i balbutologię w Lublinie. Specjalizacje: LOGOPEDA, NEUROLOGOPEDA, BALBUTOLOG, OLIGOFRENOPEDAGOG, TERAPEUTA DYSLEKSJI. Zajmuję się terapią wad wymowy, jąkania, afazji, dyzartrii, dysleksji. Ponad 20 lat pracuję z dziećmi i dorosłymi. W terapii wykorzystuję różne metody i pomoce logopedyczne; również swoje programy autorskie.

Czytaj więcej o HALINA KURSTAK
afazja i dyzartria
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
80 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym. Ukończyłam studia licencjackie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie studiuję logopedię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończyłam certyfikowane kursy z terapii miofunkcjonalnej, metody werbotonalnej oraz z integracji sensorycznej - I stopnia. Zajmuję się terapią wad wymowy, dyzartrii oraz opóźnionym rozwojem mowy. Patrzę na pacjenta holistycznie i odnoszę się do najnowszej wiedzy logopedycznej.

Czytaj więcej o Urszula Pieniak
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
70 zł

Mój zawód jest moją pasją.

Czytaj więcej o Małgorzata Snopek
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł

Jestem logopeda i pedagogiem z ponad 25-letnim stażem pracy. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w poradni psychologiczno-pedagogicznej, szkołach podstawowych , przedszkolu oraz w prywatnym gabinecie. Praca terapeutyczna z dziećmi jest moją pasją i powołaniem. Daje mi możliwość realizacji moich kreatywnych pomysłów i poszukiwania najbardziej efektywnych metod pracy.

Czytaj więcej o Marzena Miałkowska
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
80 - 90 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym, surdologopedą, audiofonologiem. Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie oferuję: - diagnozę i terapię wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, zaburzeń mowy u dzieci z wadą słuchu i zaburzeń przetwarzania słuchowego APD - treningi słuchowe dla dzieci z aparatami słuchowymi i implantami ślimakowymi - naukę Polskiego Języka Migowego - interpretację wyników badań audiologicznych - konsultacje dla rodziców i opiekunów Zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę!

Czytaj więcej o Klaudia Gancarczyk
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy