Logopeda: pszczyna

autyzm/zespół Aspergera
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
80 zł

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doświadczenie w pracy zawodowej z dziećmi z zaburzeniami zdobywałam w prywatnych gabinetach logopedycznych, a umiejętności doskonaliłam podczas kilkuletniej wolontariatu. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi dwujęzycznymi, autystycznymi, ze spektrum autyzmu, zespołem Downa, zespołami genetycznymi, dyslektycznymi, zagrożonymi dysleksją, alalią, opóźnionym rozwojem mowy i wadami wymowy.

Czytaj więcej o Aneta Chudek-Kania
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
100 zł

Prowadzę terapię logopedyczną i integracji sensorycznej, w gabinecie jak również online dla dzieci i dla dorosłych z zaburzeniami mowy i komunikacji. Jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, neurologopedą, terapeutą miofunkcjonalnym, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, certyfikowanym terapeutą ręki, specjalistą terapii pedagogicznej, pedagogiem. Pracuję z dziećmi już od ponad 25 lat.

Czytaj więcej o Ewa Rotyńska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
120 zł

Gabinet logopedyczny dla dzieci LOGOPESTKA w Bielsku-Białej www.logopestka.pl Diagnozy i terapie logopedyczne oraz neurologopedyczne niemowląt oraz dzieci powyżej 12 miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym. Nie znalazłaś/eś wolnego terminu? Zadzwoń +48 517 832 212 Najbliższe dostępne terminy konsultacji logopedycznych/neurologopedycznych: 28.02 godz 11:00 lub 12:00, 7.03 godz 11:00 lub 12:00 CENNIK 2022: - Diagnoza logopedyczna/neurologopedyczna 120 zł - Terapia 90 zł

Czytaj więcej o Joanna Rotyńska
emisja głosu
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
90 zł

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku Komunikacja Promocyjna i Kryzysowa na specjalności logopedycznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Kontynuuję naukę na studiach II stopnia na kierunku Coaching i Doradztwo Filozoficzne oraz na studiach I stopnia na kierunku Logopedia. Specjalizuję się w zakresie diagnozy i terapii ręki, logorytmiki oraz emisji głosu.

Czytaj więcej o Anna Śmierzchalska
autyzm/zespół Aspergera
mutyzm
opóźniony rozwój mowy
50 - 60 zł

Czynny nauczyciel edukacji przedszkolnej absolwentka studiów Logopedycznych oraz studentka ostatniego roku z zakresu Terapii pedagogicznej. Ukończyłam wiele szkoleń o tematyce związanej z Autyzmem, Mutyzmem Wybiórczym, wadami wymowy u dzieci w wieku przedszkolnym oraz podstawowy kurs języka migowego dla nauczycieli. :)

Czytaj więcej o Karolina Pieron
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy