Logopeda: poświętne

autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
45 zł

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Filologia Polska specjalność literaturoznawczo-językoznawcza. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Logopedia i studia podyplomowe na kierunku Neurologopedia na Uniwersytecie Łódzkim. Zajmuję się diagnozą i terapią logopedyczną i neurologopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych.

Czytaj więcej o Dominika Makowska
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
autyzm/zespół Aspergera
jąkanie i mowa bezładna
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
80 - 120 zł

Jestem neurologopedą klinicznym z wczesną interncją logopedyczną. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z dorosłymi w różnym przedziale wiekowym oraz z różnymi zaburzeniami mowy o podłożu neurologicznym. Specjalizuje się głównie w opóźnionym rozwoju mowy, niepłynności mowy (jąkaniu), autyźmie, chorobach neurodegeneracyjnych oraz zaburzeniach mowy po udarze, górach mózgu, wadach wymowy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 509 798 196

Czytaj więcej o Magdalena Górka
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
trudności w czytaniu i pisaniu
70 zł

Jestem psychologiem, logopedą oraz pedagogiem. Zapraszam na diagnozy oraz terapię logopedyczną i pedagogiczną. Prowadzę również konsultacje i poradnictwo psychologiczne.

Czytaj więcej o Joanna Lubańska
emisja głosu
jąkanie i mowa bezładna
rotacyzm
50 - 60 zł

Piosenkarka, artystka, pedagog śpiewu, logopeda, muzykoterapeuta, psycholog z powołania. Logopeda prowadzący muzyczno-terapeutyczne zajęcia. Od 1997 roku nauczam śpiewu własną metodą polegającą na doświadczeniu wokalistki estradowej od 1980 roku. W 2019r. Założyła i prowadzi Integracyjne Studio muzyczno-logopedyczne "Bastet" Od 2020 roku Magister Logopedii, muzykoterapeuta - prowadzi terapię logopedyczną bazując na działaniach muzyki i śpiewu na podopiecznego z problemami w mowie.

Czytaj więcej o Ludmiła Piechowska
afazja i dyzartria
autyzm/zespół Aspergera
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
150 zł

Logopeda ogólny i kliniczny, neurologopeda.

Czytaj więcej o Kinga Budzeń
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy