Logopeda: plewiska

W miejscowości plewiska udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości plewiska zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
90 zł

Czytaj więcej o Aneta Szymczak
emisja głosu
terapia pacjentów z rozszczepem wargi/podniebienia
zaburzenia przetwarzania słuchowego
200 - 2000 zł

Jestem logopedą, neurologopedą i surdologopedą. Specjalizuje się w diagnostyce i terapii zaburzeń mowy u pacjentów z wadą słuchu, dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, dzieci i dorosłych zaburzeniami głosu.Prowadzę diagnostykę i terapię zaburzeń przetwarzania słuchowego. Oferuję również zabiegi elektrostymulacji dla pacjentów z rozszczepem wargi i podniebienia, porażeniach nerwu twarzowego, MPD. Pracuję również jako wykładowca na renomowanych uczelniach (Uniwersytet Medyczny Poznań, UAM)

Czytaj więcej o Beata Wolnowska
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 - 100 zł

Mam na imię Aleksandra i zajmuję się logopedią dziecięcą. Jeśli szukasz porady, terapii lub inspiracji która pomoże Ci w poprawie mowy swojego dziecka - jesteś we właściwym miejscu. Prowadzona przeze mnie terapia jest przemyślanym procesem działań. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem różnych form pracy, głównie- poprzez zabawę. Terapia dziecięca nie może być ciężką pracą czy żmudnymi ćwiczeniami, a zdecydowanie zabawą! Prowadzę również kanał logopedyczny na YouTube, IG oraz FB - Oligotki.

Czytaj więcej o Aleksandra Wiśniewska
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
70 zł

Dzień dobry. Jestem neurologopedą z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje, by podążać krok za każdym pacjentem. Zrezygnowałam z pracy w szkole, gdyż nie lubię półśrodków. Od 2015 roku prowadzę własny gabintet, który każdego roku zmienia się i rozwija. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Zapraszam do gabinetu wszystkich, którym zależy na indywidualnym podejściu oraz zaangażowaniu. Anna Czapla

Czytaj więcej o Anna Czapla
afazja i dyzartria
jąkanie i mowa bezładna
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
70 zł

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi. Zajmuję się diagnozą i terapią zaburzeń językowych, mowy, głosu i połykania o podłożu neurologicznym (m.in. afazja, dyzartria, dysfagia). Pracuję z osobami po udarach, urazach czaszkowo – mózgowych, operacjach neurochirurgicznych. Prowadzę również terapię słuchu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto w kręgu moich zainteresowań znajduje się diagnoza i terapia dzieci jąkających się, terapia logopedyczna osób dwu- i wielojęzycznych.

Czytaj więcej o Magdalena Machowina-Zwaruń
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy