Logopeda: opole

W miejscowości opole udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości opole zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
80 - 100 zł

Praktyk - 25 lat pracy z dziećmi i młodzieżą z dysfunkcjami rowojowymi. Autyzm, Asperger, Mutyzm, niepełnosprawność. Szkoleniowiec, wykładowca, terner, mediator. Praktyk od zawsze. Liczne akcje i działania na rzecz dobra dziecka.

Czytaj więcej o MAŁGORZATA Janik - Jankowska
afazja rozwojowa u dzieci
opóźniony rozwój mowy
seplenienie

Neurologopeda online. Przeprowadzam online neurologopedyczną, funkcjonalną ocenę układu orofacjalnego w obszarze: oceny wędzidełka podjęzykowego, oceny pozycji spoczynkowej języka, toru oddychania, sposobu połykania, artykulacji poszczególnych grup spółgłoskowych. Zapraszam na moją stronę: https://gadula.opole.pl/

Czytaj więcej o Anna Pączek
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
50 - 60 zł

Diagnoza i terapia logopedyczna Martyna Sitek Terapia opóźnionego rozwoju mowy Terapia zaburzeń mowy Rozwijanie sprawności komunikacyjnych u dzieci

Czytaj więcej o Martyna Sitek
afazja i dyzartria
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
60 zł

Logopeda, neurologopeda, oligofrenopedagog. Prowadzę terapię mowy dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej o Alicja Ośródka
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł

Wierzę, że jedyną drogą do rozwoju jest działanie, dlatego biorę udział w licznych szkoleniach i kursach dedykowanych dla pedagogów, terapeutów, logopedów. Pracuję z dziećmi mającymi problemy w pisaniu i czytaniu. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek. Życie rodzinne codziennie uczy mnie czegoś, co mogę wykorzystać w życiu zawodowym. Wiem, że pracę trzeba zacząć od zbudowania wzajemnego zaufania i akceptacji, dlatego dbam o dobrą atmosferę, która zapewnia najlepsze rezultaty terapii.

Czytaj więcej o Katarzyna Zając-Ziemba
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy