Logopeda: oborniki

dzieci
dorośli
gabinet
online
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
70 zł
Dzień dobry. Jestem logopedą z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Nieustannie ppdnoszę swoje kompetencje, by podążać krok za każdym pacjentem. Zrezygnowałam z pracy w szkole, gdyż nie lubię półśrodków. Od 2015 roku prowadzę własny gabintet. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Zapraszam do gabinetu wszystkich, którym zależy na indywidualnym podejściu orqz zaangażowaniu. Anna Czapla

Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.

dzieci
online
u pacjenta
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 - 100 zł
Mam na imię Aleksandra i zajmuję się logopedią dziecięcą. Jeśli szukasz porady, terapii lub inspiracji która pomoże Ci w poprawie mowy swojego dziecka - jesteś we właściwym miejscu. Prowadzona przeze mnie terapia jest przemyślanym procesem działań. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem różnych form pracy, głównie- poprzez zabawę. Terapia dziecięca nie może być ciężką pracą czy żmudnymi ćwiczeniami, a zdecydowanie zabawą! Prowadzę również kanał logopedyczny na YouTube, IG oraz FB - Oligotki.
dzieci
gabinet
afazja rozwojowa u dzieci
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
100 zł
Z wykształcenia jestem neurologopedą, surdologopedą, pedagogiem w zakresie edukacji prozdrowotnej, ratownikiem medycznym, diagnostą Kart Oceny Rozwoju Psychoruchowego oraz Providerem Metody Neuroflow. Zajmuje się terapią i diagnozą dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego, wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa oraz diagnozą i terapią różnych postaci zaburzeń komunikacji spowodowanych uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego.
dzieci
gabinet
u pacjenta
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
70 zł
Dzień dobry! Z zawodu i zamiłowania jestem logopedą oraz językoznawcą. Chętnie podejmę się diagnozy i terapii dzieci z wadami wymowy oraz niepełnosprawnosciami, autyzmem i Zespołem Aspergera. Proszę o kontakt telefoniczny :)

Nie znalazłeś tego czego szukasz, sprawdź specjalistów oferujących terapię online.

dzieci
gabinet
online
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł
Mam na imię Marta, Logopeda Radzi :) Jestem logopedą już 8 lat! A od 2019 r. prowadzę stacjonarny gabinet, w którym do Twojej dyspozycji jest 3 logopedów. W gabinetach obok są terapeuta SI i psycholog, z którymi pracujemy w zespołach terapeutycznych. Zapisz się do nas na pełną diagnozę. Poza gabinetem rozsiewam logopedyczną wiedzę w artykułach, e-bookach, szkoleniach oraz filmach na YouTubie, które tworzę pod nazwą "Logopeda Radzi - terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy".