Logopeda: ożarów mazowiecki

dzieci
gabinet
online
u pacjenta
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
trudności w czytaniu i pisaniu
70 zł
Jestem psychologiem, logopedą oraz pedagogiem. Zapraszam na diagnozy oraz terapię logopedyczną i pedagogiczną. Prowadzę również konsultacje i poradnictwo psychologiczne.

Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.

dzieci
dorośli
u pacjenta
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
80 zł
Jestem logopedą oraz terapeutą SI. Pracowałam w szkole oraz przedszkolu a także poradni psychologiczno-pedagogicznej tak więc z dziećmi w różnym wieku i z różnymi problemami związanymi z mową : Opóźniony Rozwój Mowy, zaburzenia mowy, wady wymowy. Mam świetny kontakt z dziećmi i uwielbiam z nimi pracować! Zapraszam do kontaktu
dzieci
dorośli
online
autyzm/zespół Aspergera
jąkanie i mowa bezładna
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
80 - 120 zł
Jestem neurologopedą klinicznym z wczesną interncją logopedyczną. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z dorosłymi w różnym przedziale wiekowym oraz z różnymi zaburzeniami mowy o podłożu neurologicznym. Specjalizuje się głównie w opóźnionym rozwoju mowy, niepłynności mowy (jąkaniu), autyźmie, chorobach neurodegeneracyjnych oraz zaburzeniach mowy po udarze, górach mózgu, wadach wymowy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 509 798 196
dzieci
dorośli
online
emisja głosu
jąkanie i mowa bezładna
rotacyzm
50 - 60 zł
Piosenkarka, artystka, pedagog śpiewu, logopeda, muzykoterapeuta, psycholog z powołania. Logopeda prowadzący muzyczno-terapeutyczne zajęcia. Od 1997 roku nauczam śpiewu własną metodą polegającą na doświadczeniu wokalistki estradowej od 1980 roku. W 2019r. Założyła i prowadzi Integracyjne Studio muzyczno-logopedyczne "Bastet" Od 2020 roku Magister Logopedii, muzykoterapeuta - prowadzi terapię logopedyczną bazując na działaniach muzyki i śpiewu na podopiecznego z problemami w mowie.
dzieci
dorośli
gabinet
online
u pacjenta
dyslalia
emisja głosu
opóźniony rozwój mowy
70 zł
Logopeda pracujący zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Po szkoleniu Centrum Nauki o Laktacji . W zakres mojej pracy wchodzi również metoda krakowska.