Logopeda: oława

W miejscowości oława udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości oława zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł

Wierzę, że jedyną drogą do rozwoju jest działanie, dlatego biorę udział w licznych szkoleniach i kursach dedykowanych dla pedagogów, terapeutów, logopedów. Pracuję z dziećmi mającymi problemy w pisaniu i czytaniu. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek. Życie rodzinne codziennie uczy mnie czegoś, co mogę wykorzystać w życiu zawodowym. Wiem, że pracę trzeba zacząć od zbudowania wzajemnego zaufania i akceptacji, dlatego dbam o dobrą atmosferę, która zapewnia najlepsze rezultaty terapii.

Czytaj więcej o Katarzyna Zając-Ziemba
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
80 - 100 zł

Praktyk - 25 lat pracy z dziećmi i młodzieżą z dysfunkcjami rowojowymi. Autyzm, Asperger, Mutyzm, niepełnosprawność. Szkoleniowiec, wykładowca, terner, mediator. Praktyk od zawsze. Liczne akcje i działania na rzecz dobra dziecka.

Czytaj więcej o MAŁGORZATA Janik - Jankowska
dyslalia
emisja głosu
rotacyzm
140 zł

Witaj, jestem Aurelia. Swoją ofertę kieruję do DOROSŁYCH i MŁODZIEŻY od 15 r. ż. Do każdego podchodzę indywidualnie i holistycznie. Nie pracuję taśmowo. Zależy mi na twoim komforcie i dobrej komunikacji, dlatego w gabinecie panuje przyjazna atmosfera, co zapewne poczujesz podczas pierwszego kontaktu. Nie jesteś za stary/a na wizytę, każdy moment jest dobry.

Czytaj więcej o Aurelia Wawrowska
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
trudności w czytaniu i pisaniu
90 zł

mgr Joanna Borowska – logopeda, diagnosta pedagogiczny (Monachijskiej Diagnostyki Rozwojowej, KORP, PEP-r – dzieci od 0 do 6 lat, dojrzałości szkolnej – 5 i 6 lat, trudności szkolnych jak dysleksja, dyskalkulia – dla szkół podstawowych), terapeuta integracji sensorycznej, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, pedagog specjalny, terapeuta ręki.

Czytaj więcej o Joanna Borowska
afazja rozwojowa u dzieci
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
trudności w czytaniu i pisaniu
200 zł

KONTAKT: tel. 500851802 Surdoneurologopeda, Neurologopeda, Logopeda, Pedagog specjalny, Oligofreno-surdo-tyflopedagog, terapeuta ASD, terapeuta HBOT, terapeuta EEG Biofeedback, terapeuta Metodą Tomatisa, terapeuta Metodą Warnkego, terapeuta SI, terapeuta Ręki, socjoterapeuta, pedagog sztuki (arteterapeuta), pedagog edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagog etyki, trener TUS

Czytaj więcej o Kinga Świderska
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy