Logopeda: mosina

W miejscowości mosina udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości mosina zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
autyzm/zespół Aspergera
komunikacja alternatywna i wspomagająca
opóźniony rozwój mowy
90 zł

Zajęcia ze mną opierają się na szeroko rozumianej zabawie i podążaniu za potrzebą dziecka. Uważam, że efektywna terapia, to terapia prowadzona w pozytywnych emocjach i z dobrą energią. Jestem logopedą, oligofrenopedagogiem i filologiem polskim. Serdecznie zapraszam :)

Czytaj więcej o Katarzyna Jakuboszczak Ciocia Gaduła
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
100 zł

Czytaj więcej o Jagoda Rawecka
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 - 100 zł

Mam na imię Aleksandra i zajmuję się logopedią dziecięcą. Jeśli szukasz porady, terapii lub inspiracji która pomoże Ci w poprawie mowy swojego dziecka - jesteś we właściwym miejscu. Prowadzona przeze mnie terapia jest przemyślanym procesem działań. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem różnych form pracy, głównie- poprzez zabawę. Terapia dziecięca nie może być ciężką pracą czy żmudnymi ćwiczeniami, a zdecydowanie zabawą! Prowadzę również kanał logopedyczny na YouTube, IG oraz FB - Oligotki.

Czytaj więcej o Aleksandra Wiśniewska
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
70 zł

Dzień dobry. Jestem neurologopedą z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje, by podążać krok za każdym pacjentem. Zrezygnowałam z pracy w szkole, gdyż nie lubię półśrodków. Od 2015 roku prowadzę własny gabintet, który każdego roku zmienia się i rozwija. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Zapraszam do gabinetu wszystkich, którym zależy na indywidualnym podejściu oraz zaangażowaniu. Anna Czapla

Czytaj więcej o Anna Czapla
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
90 zł

Czytaj więcej o Aneta Szymczak
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy