Logopeda: miedziana góra, kielce

W miejscowości miedziana góra, kielce udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości miedziana góra, kielce zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
afazja rozwojowa u dzieci
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
70 - 90 zł

Przez ostatnie lata pracowałam w Centrum Medycznym - w ośrodku rehabilitacji dziennej dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego gdzie zdobywałam doświadczenie z dziećmi z różnymi problemami, ponadto od 6 lat jako logopeda w przedszkolu integracyjnym a teraz także w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Stale poszerzam zasób wiedzy uczestnicząc różnych szkoleniach logopedycznych i pedagogicznych. Prywatnie mama dwójki dzieci w wieku szkolnym. Uwielbiam wycieczki i naturę.

Czytaj więcej o Paulina Czwakiel
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja i dyzartria
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł

Jestem neurologopedą i filologiem polskim. W sferze moich zainteresowań znajduje się wczesna interwencja logopedyczna- niemowlęta, zaburzenia odruchów, opóźniony rozwój mowy oraz terapia afazji u dzieci i dorosłych. Zajmuję się także terapią zaburzeń systemu języka u dorosłych po urazach. Terapię prowadzę w domu pacjenta, dzięki temu mogę dostosować swój grafik.

Czytaj więcej o Kinga Rzuchowska
dyslalia
emisja głosu
rotacyzm
90 zł

Centrum Diagnozy i Terapii "LOGO MANG" - działania: * Terapia logopedyczna i neurologopedyczna dorosłych i dzieci od 4. r. ż. * Rehabilitacja i emisja głosu * Ortodoncja Funkcjonalna MFS * Terapia miofunkcjonalna * Elektrostymulacja - ENMOT * Taping elastyczny w neuro/logopedii * GOPex fizjoterapia posturalna * Trening oddechowy metodą Butejki * Wsparcie leczenia ortodontycznego i ortotropicznego

Czytaj więcej o Małgorzata Angielska-Piątek
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
terapia wcześniaków i niemowląt
100 zł

Jestem logopedą, neurologopedą, terapeutą ortodoncji funkcjonalnej, terpeutą miofunkcjonalnym. Prowadzę Certyfikowany Gabinet Leczenia Zaburzeń Jamy Ustnej Systemem MFS (stymulatory MFS). Specjalizuję się w terapii pacjentów z zaburzeniami oddechu, połykania, nienormatywnym napięciem mięśniowym okolicy orofacjalnej. Korzystam m.in z elektrostymulacji, kinesiotapingu. Prowadzę terapię pacjentów z wadami wymowy, orm, afazją, zespołami genetycznymi, a także wczesną interwencję (niemowlęta).

Czytaj więcej o Paulina Łataś
afazja i dyzartria
dyslalia
terapia wcześniaków i niemowląt
70 - 80 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym w trakcie specjalizacji z neurologopedii profilowanej. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet otrzymując Złotą Odznakę STN WUM za osiągnięcia naukowe. Jestem terapeutą miofunkcjonalnym, trenerem emisji głosu i oddechu dzieci i dorosłych. Prowadzę terapię niemowląt, dzieci i dorosłych (terapia karmienia, komunikacji, artykulacji).

Czytaj więcej o Dominika Gębska
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy