Logopeda: jarosław

dyslalia
komunikacja alternatywna i wspomagająca
opóźniony rozwój mowy
60 zł

Witam serdecznie:) jestem logopedą dla którego pracą jest pasją i drogą po której poruszam się coraz sprawniej ale ciągle mam wiele odkrycia. Do tej pory pracowałam z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną w Ośrodku rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczym, równocześnie prowadziłam terapię dzieci z wadami wymowy oraz problemami w komunikacji i opóźnionym rozwojem mowy. Aktualnie prowadzę terapię pacjentów z chorobami neurodegeneracyjnymi oraz rozwijam projekt: PRZYSTANEK LOGOPEDA:)

Czytaj więcej o Justyna Czerniecka
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
60 zł

Jestem logopedą, neurologopedą oraz pedagogiem. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na diagnozie i terapii wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, afazji, dwujęzyczności, a także zaburzeń komunikacji i mowy. Zapewniam indywidualne podejście do małego pacjenta, starając się by zajęcia sprawiały radość i wywoływały uśmiech na każdej buzi.

Czytaj więcej o Aleksandra Moskal
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
70 zł

Jestem neurologopedą oraz pedagogiem specjalnym. Na co dzień pracuję w przedszkolu z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz prowadzę terapię neurologopedyczną. W swojej pracy w głównej mierze mam styczność z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie oraz dziećmi ze spektrum autyzmu, jednak interesuję się również osobami dorosłymi, szczególnie terapią po udarach.

Czytaj więcej o Magdalena Gomułka
afazja i dyzartria
dyslalia
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
60 zł

Jestem logopedą ze specjalizacją z neurologopedii. Zajmuję się terapią zaburzeń mowy o różnej etiologii. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi i seniorami. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku logopedia z audiologią na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, oraz studia drugiego stopnia ze specjalizacją z neurologopedii na Uniwersytecie Gdańskim. W zawodzie pracuję od ponad pięciu lat, ciągle poszerzając swoją wiedzę na kursach i szkoleniach. Zapraszam!

Czytaj więcej o Maria Brelik
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł

Jestem praktykiem metody Tomatisa®. Metoda Tomatisa® stanowi uzupełnienie różnego rodzaju metod terapeutycznych, metod pedagogicznych lub logopedycznych. Umożliwia zwielokrotnienie rezultatów uzyskiwanych w ramach terapii, dzięki czemu jej czas znacząco się skraca. Skuteczność metody została potwierdzona w UE ponad 80 badaniami i obserwacjami klinicznymi. Udzielam porad w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim, białoruskim, angielskim.

Czytaj więcej o Andrei Kapitsa
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy