Logopeda: Warszawa

autyzm/zespół Aspergera
jąkanie i mowa bezładna
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
80 - 120 zł

Jestem neurologopedą klinicznym z wczesną interncją logopedyczną. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z dorosłymi w różnym przedziale wiekowym oraz z różnymi zaburzeniami mowy o podłożu neurologicznym. Specjalizuje się głównie w opóźnionym rozwoju mowy, niepłynności mowy (jąkaniu), autyźmie, chorobach neurodegeneracyjnych oraz zaburzeniach mowy po udarze, górach mózgu, wadach wymowy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 509 798 196

Czytaj więcej o Magdalena Górka
emisja głosu
jąkanie i mowa bezładna
rotacyzm
50 - 60 zł

Piosenkarka, artystka, pedagog śpiewu, logopeda, muzykoterapeuta, psycholog z powołania. Logopeda prowadzący muzyczno-terapeutyczne zajęcia. Od 1997 roku nauczam śpiewu własną metodą polegającą na doświadczeniu wokalistki estradowej od 1980 roku. W 2019r. Założyła i prowadzi Integracyjne Studio muzyczno-logopedyczne "Bastet" Od 2020 roku Magister Logopedii, muzykoterapeuta - prowadzi terapię logopedyczną bazując na działaniach muzyki i śpiewu na podopiecznego z problemami w mowie.

Czytaj więcej o Ludmiła Piechowska
afazja i dyzartria
autyzm/zespół Aspergera
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
150 zł

Logopeda ogólny i kliniczny, neurologopeda.

Czytaj więcej o Kinga Budzeń
dyslalia
emisja głosu
opóźniony rozwój mowy
70 zł

Logopeda pracujący zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Po szkoleniu Centrum Nauki o Laktacji . W zakres mojej pracy wchodzi również metoda krakowska.

Czytaj więcej o Sylwia Koseska-Rak
afazja i dyzartria
dysfagia
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
60 - 120 zł

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, w trakcie studiów uzupełniających "neurologopedia z elementami audiologii i foniatrii" na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi (MPD, udar mózgu, SM, SLA, tracheostomia, choroba Parkinsona, ataksja rdzeniowo-móżdżkowa i inne), pacjentami doświadczającymi rozpadu systemu językowego z powodu chorób psychiatrycznych oraz z niep. intelektualną. Nie prowadzę terapii dzieci.

Czytaj więcej o Aneta Ajdacka
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy