Logopeda: Szczecin

W Szczecinie udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w Szczecinie zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
autyzm/zespół Aspergera
rotacyzm
seplenienie
50 zł

Jestem logopedą w trakcie specjalizacji neurologopedycznej, pedagogiem socjalnym,socjoterapeutą. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam na licznych konferencjach naukowych, szkoleniach, placówkach terapeutycznych, przedszkolach, szkołach, gabinetach prywatnych oraz wizytach domowych. Zawód logopedy to nie tylko praca, przede wszystkim to wielka odpowiedzialność oraz misja. Spotkania z pacjentami dają mi dużo radości i satysfakcji.

Czytaj więcej o Sylwia Wiśniewska
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
afazja rozwojowa u dzieci
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
90 zł

Prowadzę diagnozę i terapię logopedyczną oraz diagnozę i terapię Integracji Sensorycznej. Pracuję z dziecmi z zaburzeniami komunikacji językowej, m.in. w autyzmie, afazji, oligofazji, z opóźnionym rozwojem mowy, MPD, ZD, mutyzmem, wadami wymowy. W swojej praktyce stawiam na holistyczne podejście do pacjenta. Dlatego w gabinecie wspieram swoje działania terapią miofunkcjonalną, manualną, neurorehabilitacją, kinesiotapingiem logopedycznym.

Czytaj więcej o Ewelina Górecka
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
80 - 90 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym, surdologopedą, audiofonologiem. Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie oferuję: - diagnozę i terapię wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, zaburzeń mowy u dzieci z wadą słuchu i zaburzeń przetwarzania słuchowego APD - treningi słuchowe dla dzieci z aparatami słuchowymi i implantami ślimakowymi - naukę Polskiego Języka Migowego - interpretację wyników badań audiologicznych - konsultacje dla rodziców i opiekunów Zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę!

Czytaj więcej o Klaudia Gancarczyk
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
seplenienie
100 zł

Jestem magistrem logopedii i audiofonologii. Na co dzień pracuję w przedszkolu oraz poradni logopedycznej, gdzie prowadzę terapie oraz diagnozy logopedyczne pacjentów z wadami wymowy oraz opóźnionym rozwojem mowy. Prowadzę również praktykę logopedyczną w formie konsultacji i terapii logopedycznej online dla pacjentów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Podstawą mojej pracy terapeutycznej jest wzajemna współpraca, zrozumienie i przyjazne relacje z małym pacjentem.

Czytaj więcej o Paulina Żurawska
rotacyzm
seplenienie
100 zł

Umów się na pierwszą konsultację telepractice z logopedą! To spotkanie pozwoli rozwiać wszystkie wątpliwości: -> czy to na pewno wada wymowy? -> czy można coś z tym zrobić? -> czy potrzebna będzie terapia albo konsultacja z innym specjalistą? Szukam przyczyn i rozwiązań - nie skupiam się wyłącznie na objawach. Współpracę z pacjentem opieram na stosowaniu różnych metod i narzędzi oraz na zaktualizowanej wiedzy naukowej. Zapraszam: pmaga.logopeda@gmail.com pn-pt: 15:00-20:00, sob: 10:00-15:00

Czytaj więcej o Piotr Maga
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy