Logopeda: Szczecin

Nie znaleźliśmy specjalistów w okolicy miejscowości Szczecin.
Sprawdź specjalistów oferujących terapię online.

dzieci
gabinet
online
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł
Mam na imię Marta, Logopeda Radzi :) Jestem logopedą już 8 lat! A od 2019 r. prowadzę stacjonarny gabinet, w którym do Twojej dyspozycji jest 3 logopedów. W gabinetach obok są terapeuta SI i psycholog, z którymi pracujemy w zespołach terapeutycznych. Poza gabinetem rozsiewam logopedyczną wiedzę w artykułach, e-bookach, szkoleniach oraz filmach na YouTubie, które tworzę pod nazwą "Logopeda Radzi - terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy".
dzieci
dorośli
gabinet
online
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 - 120 zł
Mam na imię Joanna i pracuję z dziećmi już od prawie 10ciu lat! Jestem logopedą i pedagogiem. Obecnie w trakcie specjalizacji z neurologopedii. Ponadto jestem certyfikowanym terapeutą ręki oraz nauczycielką języka angielskiego. To połączenie kompetencji pozwala mi szerzej spojrzeć na dziecko i jego potrzeby, a tym samym pomóc mu najlepiej, jak potrafię. Rozplątuję dziecięce języki poprzez zabawę! Wspieram rodziców i logopedów na moim blogu www.logopestka.pl, FB oraz IG.
dzieci
dorośli
online
u pacjenta
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
50 - 60 zł
Moja praca jest moją pasją. Dobry logopeda, to logopeda, który ciągle się rozwija i zdobywa nową wiedzę. Praca z ludźmi wymaga elastyczności, do każdego mojego pacjenta podchodzę indywidualnie, zapewniając jak najlepszą przestrzeń do terapii. Terapię prowadzę on-line oraz przyjeżdżam osobiście do moich pacjentów (w promieniu 30km od Władysławowa)
dzieci
dorośli
gabinet
online
afazja rozwojowa u dzieci
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
60 - 130 zł
Mówię tworzą dwie energiczne osoby: NEUROLOGOPEDA Karolina Gajek, jestem założycielką Mówię. Pracuję z najmłodszymi pacjentami, dziećmi z zaburzeniami miofunkcjonalnymi, ortodontycznymi, trudnościami komunikacyjnymi oraz prowadzę diagnozę Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego. LOGOPEDA Kinga Nycek, prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, maluchami z opóźnionym rozwojem mowy, dziećmi z dyslalią w różnym wieku. Obie ciągle się rozwijamy i kształcimy dla WAS:)) ZAPRASZAMY:))
Logopeda nie posiada wolnych terminów.
dzieci
dorośli
online
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
100 zł
Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna. Aktualnie mieszkam w Kołobrzegu, gdzie pracuję w Ośrodku Wczesnej Interwencji, przedszkolu oraz w poradni i prowadzę terapię dla dzieci już od 1 roku życia z wyzwaniami rozwojowymi tj. niepełnosprawność intelektualna, wady genetyczne, afazja, autyzm, ale pracuję też z opóźnionym rozwojem mowy i dyslalią. Ogromne zasoby pozytywnej energii i kreatywność pozwalają mi na efektywną i przyjazną dla dziecka terapię.