Logopeda: Białystok

W Białymstoku udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w Białymstoku zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
dyslalia
komunikacja alternatywna i wspomagająca
opóźniony rozwój mowy
50 - 60 zł

Jestem logopedą klinicznym i audiologiem. Swoje doświadczenie poszerzam pracując z dziećmi w wieku szkolnym oraz przedszkolnym pracując w placówce terapeutycznej, poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz prowadząc prywatne terapie logopedyczne. Dodatkowo stale podnoszę kwalifikacje biorąc udział w konferencjach i szkoleniach.

Czytaj więcej o Paulina Wojno
afazja i dyzartria
dyslalia
seplenienie
60 zł

Jestem dyplomowanym logopedą i pedagogiem. Pracuję zarówno z dziećmi w wieku przedszkolnym jak i uczniami szkół podstawowych dobierając metody pracy do wieku i osobowości pacjenta. Zajmuję się prowadzeniem terapii osób m.in. z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy i afazją. Na pierwszych zajęciach dokonuje diagnozy i omawiam z rodzicem plan terapii.

Czytaj więcej o Paulina Chodkowska
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
90 zł

Ukończyłam Logopedię i Pedagogikę na Uniwersytecie w Białymstoku. Już na studiach zdobywałam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnego typu placówkach oświatowych. Jako Logopeda w pracy z najmłodszymi staram się przede wszystkim zlokalizować źródło problemu i w sposób intersujący dla dziecka wyćwiczyć poprawną wymowę. Moim priorytetem jest, aby dziecko cały poświęcony podczas terapii czas wykorzystało w jak najlepszy dla niego sposób.

Czytaj więcej o Ewelina Grunwald
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
70 - 80 zł

Jestem logopedą klinicznym, fonoaudiologiem i protetykiem słuchu. Na co dzień prowadzę zajęcia w ośrodku dla dzieci z wadami słuchu. Zajmuję się dziećmi z zaburzeniami artykulacyjnymi, opóźnionym rozwojem mowy, zaburzonym rozwojem psychomotorycznym. Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Stale uzupełniam swoją wiedzę i praktykę biorąc udział w szkoleniach i kursach.

Czytaj więcej o Klaudia Kutniewska
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
afazja i dyzartria
dyslalia
seplenienie
120 zł

Jestem logopedą, neurologopedą, pedagogiem z doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi. Założycielka gabinetu neurologopedycznego :KLINIKA MOWY Pracuję w podejściu holistycznym ( całościowym) Współpracuję ze specjalistami. Aby terapia była bardziej efektywna. Główne obszary pracy terapeutycznej to: - obniżone/ wzmożone napięcie mięśniowe w sferze orafacjalnej, - nieprawidłowy tor oddechowy( ciągle otwarta buzia) - nieprawidłowości funkcji: gryzienia, żucia, połykania

Czytaj więcej o Monika Wilmańska
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy