Logopeda: Białystok

W Białymstoku udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w Białymstoku zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
120 zł

Jestem logopedą klinicznym i audiologiem. Swoje doświadczenie poszerzam pracując z dziećmi w wieku szkolnym oraz przedszkolnym pracując w placówce terapeutycznej, poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz prowadząc prywatne terapie logopedyczne. Dodatkowo stale podnoszę kwalifikacje biorąc udział w konferencjach i szkoleniach.

Czytaj więcej o Paulina Wojno
afazja i dyzartria
dyslalia
seplenienie
100 zł

Jestem dyplomowanym logopedą i pedagogiem. Pracuję zarówno z dziećmi w wieku przedszkolnym jak i uczniami szkół podstawowych dobierając metody pracy do wieku i osobowości pacjenta. Zajmuję się prowadzeniem terapii osób m.in. z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy i afazją. Na pierwszych zajęciach dokonuje diagnozy i omawiam z rodzicem plan terapii.

Czytaj więcej o Paulina Chodkowska
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
90 zł

Ukończyłam Logopedię i Pedagogikę na Uniwersytecie w Białymstoku. Już na studiach zdobywałam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnego typu placówkach oświatowych. Jako Logopeda w pracy z najmłodszymi staram się przede wszystkim zlokalizować źródło problemu i w sposób intersujący dla dziecka wyćwiczyć poprawną wymowę. Moim priorytetem jest, aby dziecko cały poświęcony podczas terapii czas wykorzystało w jak najlepszy dla niego sposób.

Czytaj więcej o Ewelina Grunwald
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
seplenienie
80 - 100 zł

Nazywam się Natalia. Jestem logopedą klinicznym, audiofonologiem i protetykiem słuchu. Pracuję z dziećmi z zaburzeniami mowy o podłożu rozwojowym i neurologicznym. W swojej praktyce logopedycznej stosuję elektrostymulację oraz masaże. Zajęcia wzbogacam o elementy arteterapii.

Czytaj więcej o Natalia Nozderka
afazja i dyzartria
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
120 zł

Jestem Aleksandra Sokólska i od kilku lat pracuję jako logopeda kliniczny. Aktualnie pracuję w poradni logopedycznej oraz w kilku przedszkolach. W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do pacjenta i dobór innowacyjnych metod. Poza pracą zawodową, jestem autorką pomocy logopedycznych, które pomogą w terapii oraz w domowym utrwalaniu ćwiczonej głoski. Dzięki temu, moje zajęcia są atrakcyjniejsze, a rodzic ma dodatkowe narzędzie do ćwiczeni z dzieckiem w domu.

Czytaj więcej o Aleksandra Gierasimiuk
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy