Logopeda: sosnowiec

dyslalia
jąkanie i mowa bezładna
opóźniony rozwój mowy
80 zł

Jestem neurologopedą i pedagogiem. Pracuję w poradni psychologiczno-pedagogicznej, w przedszkolu oraz w moim prywatnym gabinecie w Sosnowcu. Oferuję diagnozę i terapię logopedyczną dzieci od 3. roku życia.

Czytaj więcej o Aneta Rybak
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
70 - 80 zł

Prowadzę własny gabinet logopedyczno - logorytmiczny Logo - Rytm PauLina Prowadzę zajęcia stacjonarnie, online oraz podjeżdżam do domu dziecka. Ukończyłam studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe z rytmiki, logorytmiki, logopedii, oligofrenopedagogiki, zarządzania placówkami oświatowymi oraz wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Ukończyłam również liczne kursy, szkolenia, które pomagają mi w poszerzeniu informacji na temat rozwoju mowy dziecka.

Czytaj więcej o Paulina Boroń
Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.
autyzm/zespół Aspergera
mutyzm
opóźniony rozwój mowy
50 - 60 zł

Czynny nauczyciel edukacji przedszkolnej absolwentka studiów Logopedycznych oraz studentka ostatniego roku z zakresu Terapii pedagogicznej. Ukończyłam wiele szkoleń o tematyce związanej z Autyzmem, Mutyzmem Wybiórczym, wadami wymowy u dzieci w wieku przedszkolnym oraz podstawowy kurs języka migowego dla nauczycieli. :)

Czytaj więcej o Karolina Pieron
afazja i dyzartria
afazja rozwojowa u dzieci
autyzm/zespół Aspergera
80 - 100 zł

W zawodzie neurologopedy pracuję od 2000 r. Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi pacjentami z zaburzeniami mowy pochodzenia neurologicznego oraz z dziećmi z różnymi trudnościami w komunikacji. Największe doświadczenie mam w pracy z małymi dziećmi z deficytami w nabywaniu systemu językowego o różnym podłożu. Realizuję wizyty domowe u pacjentów z takich miast jak: Bytom, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska Siemianowice Śląskie, Chorzów

Czytaj więcej o Monika Święs-Michalik
afazja i dyzartria
afazja rozwojowa u dzieci
dysfagia
120 zł

Neurologopeda Afazjolog Surdologopeda wieloletnie doświadczenie kliniczne na oddziale neurologii dziecięcejUniwersytet Medyczny Katowice poradnie rehabilitacyjne. Diagnoza dzieci i doroslych terapia.

Czytaj więcej o Zaneta MAZUREK DUDEK
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy