Logopeda: poznań

dzieci
online
u pacjenta
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 - 100 zł
Mam na imię Aleksandra i zajmuję się logopedią dziecięcą. Jeśli szukasz porady, terapii lub inspiracji która pomoże Ci w poprawie mowy swojego dziecka - jesteś we właściwym miejscu. Prowadzona przeze mnie terapia jest przemyślanym procesem działań. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem różnych form pracy, głównie- poprzez zabawę. Terapia dziecięca nie może być ciężką pracą czy żmudnymi ćwiczeniami, a zdecydowanie zabawą! Prowadzę również kanał logopedyczny na YouTube, IG oraz FB - Oligotki.
dzieci
gabinet
afazja rozwojowa u dzieci
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
100 zł
Z wykształcenia jestem neurologopedą, surdologopedą, pedagogiem w zakresie edukacji prozdrowotnej, ratownikiem medycznym, diagnostą Kart Oceny Rozwoju Psychoruchowego oraz Providerem Metody Neuroflow. Zajmuje się terapią i diagnozą dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego, wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa oraz diagnozą i terapią różnych postaci zaburzeń komunikacji spowodowanych uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego.
dzieci
gabinet
u pacjenta
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
70 zł
Dzień dobry! Z zawodu i zamiłowania jestem logopedą oraz językoznawcą. Chętnie podejmę się diagnozy i terapii dzieci z wadami wymowy oraz niepełnosprawnosciami, autyzmem i Zespołem Aspergera. Proszę o kontakt telefoniczny :)

Zobacz również specjalistów z Twojej okolicy.

dzieci
dorośli
gabinet
online
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
trudności w czytaniu i pisaniu
70 zł
Dzień dobry. Jestem logopedą z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Nieustannie ppdnoszę swoje kompetencje, by podążać krok za każdym pacjentem. Zrezygnowałam z pracy w szkole, gdyż nie lubię półśrodków. Od 2015 roku prowadzę własny gabintet. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Zapraszam do gabinetu wszystkich, którym zależy na indywidualnym podejściu orqz zaangażowaniu. Anna Czapla

Nie znalazłeś tego czego szukasz, sprawdź specjalistów oferujących terapię online.

dzieci
gabinet
online
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł
Mam na imię Marta, Logopeda Radzi :) Jestem logopedą już 8 lat! A od 2019 r. prowadzę stacjonarny gabinet, w którym do Twojej dyspozycji jest 3 logopedów. W gabinetach obok są terapeuta SI i psycholog, z którymi pracujemy w zespołach terapeutycznych. Zapisz się do nas na pełną diagnozę. Poza gabinetem rozsiewam logopedyczną wiedzę w artykułach, e-bookach, szkoleniach oraz filmach na YouTubie, które tworzę pod nazwą "Logopeda Radzi - terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy".