Logopeda: płock

W miejscowości płock udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości płock zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
70 - 80 zł

Kim jestem? Logopedą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, terapeutą: behawioralnym, pedagogicznym, AAC, miofunkcjonalnym, ręki… Jak również certyfikowanym trenerem Treningu Umiejętności Społecznych SST. W praktyce logopedycznej stawiam na holistyczne podejście do pacjenta, co oznacza, że terapia holistyczna podchodzi do człowieka jako do całości. Znajdziesz mnie na www.mowaodnowa.pl

Czytaj więcej o Karolina Gizynska
komunikacja alternatywna i wspomagająca
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
120 zł

mgr Ewelina Radgowska-- neurologopeda, pedagog specjalny, pasjonatka AAC Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam w warszawskich przedszkolach oraz w prestiżowym Elf Centrum Mowy i Ruchu w Warszawie , gdzie diagnozowałam oraz prowadziłam indywidualną terapię logopedyczną dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, ruchową, ASD, całościowymi zaburzeniami rozwoju, zespołami genetycznymi oraz osób posługujących się AAC. Prowadzę gabinet w Płocku pomagając pacjentom w wieku 0 r.ż- 14/15 r.ż.

Czytaj więcej o Ewelina Radgowska
dyslalia
rehabilitacja laryngektomowanych
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
110 zł

Oferuję trapię logopedyczną z dojazdem do domu. Jestem magistrem logopedii, fonoaudiologii oraz protetykiem słuchu. Praca z ludźmi to moja pasja, prowadzę terapie zarówno dzieci jak i dorosłych. Posiadam doświadczenie, które zdobywałam na różnych oddziałach szpitalnych, a także w przedszkolach, szkołach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia. Metody terapii dobieram indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego pacjenta. Tel.693050833

Czytaj więcej o Joanna Raczkowska
dyslalia
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
50 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym oraz surdopedagogiem. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując z dziećmi i młodzieżą z wadą słuchu, a także z dziećmi z wadami wymowy. Oferuję terapię logopedyczną z dojazdem do klienta na terenie Płocka oraz online.

Czytaj więcej o Patrycja Budzyńska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
45 zł

Jestem autorką 24 książek wydanych przez wyd. Ridero. Piszę bajki i wiersze logopedyczne inne tytuły to podręcznik akademicki pt.:"Ćwiczenia logopedyczne" , a także książka "Logopedia". Książki są dostępne m.in. w bibliotekach w Płocku, Empiku, wyd. PWN. Ukonczylam Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie o kierunku filologia polska, a także studia podyplomowe z dziennikarstwa na UW. Posiadam studia I stopnia z logopedii. Ciągle doskonale swoje umiejętności.

Czytaj więcej o Izabela Kostun
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy