Logopeda: kielce

W miejscowości kielce udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości kielce zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
dyslalia
emisja głosu
rotacyzm
90 zł

Centrum Diagnozy i Terapii "LOGO MANG" - działania: * Terapia logopedyczna i neurologopedyczna dorosłych i dzieci od 4. r. ż. * Rehabilitacja i emisja głosu * Ortodoncja Funkcjonalna MFS * Terapia miofunkcjonalna * Elektrostymulacja - ENMOT * Taping elastyczny w neuro/logopedii * GOPex fizjoterapia posturalna * Trening oddechowy metodą Butejki * Wsparcie leczenia ortodontycznego i ortotropicznego

Czytaj więcej o Małgorzata Angielska-Piątek
afazja rozwojowa u dzieci
dyslalia
terapia wcześniaków i niemowląt
100 zł

Jestem logopedą, neurologopedą, terapeutą ortodoncji funkcjonalnej, terpeutą miofunkcjonalnym. Prowadzę Certyfikowany Gabinet Leczenia Zaburzeń Jamy Ustnej Systemem MFS (stymulatory MFS). Specjalizuję się w terapii pacjentów z zaburzeniami oddechu, połykania, nienormatywnym napięciem mięśniowym okolicy orofacjalnej. Korzystam m.in z elektrostymulacji, kinesiotapingu. Prowadzę terapię pacjentów z wadami wymowy, orm, afazją, zespołami genetycznymi, a także wczesną interwencję (niemowlęta).

Czytaj więcej o Paulina Łataś
afazja i dyzartria
dyslalia
terapia wcześniaków i niemowląt
70 - 80 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym w trakcie specjalizacji z neurologopedii profilowanej. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet otrzymując Złotą Odznakę STN WUM za osiągnięcia naukowe. Jestem terapeutą miofunkcjonalnym, trenerem emisji głosu i oddechu dzieci i dorosłych. Prowadzę terapię niemowląt, dzieci i dorosłych (terapia karmienia, komunikacji, artykulacji).

Czytaj więcej o Dominika Gębska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
100 zł

Jestem logopedą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, terapeutą miofuncjonalnym. Jestem przedstawicielką holistycznego podejścia do pacjenta i jego trudności. Stale uzupełniam wiedzę i doskonalę swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Moja przestrzeń terapeutyczna powstała z myślą o najmłodszych pacjentach, dzieciach w wieku szkolnym oraz osobach dojrzałych. Serdecznie zapraszam!

Czytaj więcej o Katarzyna Wołowiec
autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
80 zł

Dla mnie liczy się każdy głos :) Jestem logopedą oraz filologiem polskim. Swą wiedzę nieustannie poszerzam na licznych szkoleniach logopedycznych oraz studiach z neurologopedii. Doświadczenie zdobywałam w Ośrodkach Wczesnej Interwencji Logopedycznej oraz placówkach specjalnych w Warszawie, w których prowadziłam terapię dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Czytaj więcej o Karolina Kotlarz-Chyb
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy