Logopeda: kielce

autyzm/zespół Aspergera
dyslalia
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
90 zł

Centrum Diagnozy i Terapii "LOGO MANG" - działania: * Terapia logopedyczna i neurologopedyczna Dzieci i Dorosłych * Rehabilitacja i emisja głosu * Ortodoncja Funkcjonalna MFS * Terapia miofunkcjonalna * Elektrostymulacja - ENMOT * Kinesiotaping

Czytaj więcej o Małgorzata Angielska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
rotacyzm
90 zł

Jestem logopedą, neurologopedą. W swojej pracy wykorzystuję między innymi terapię miofunkcjonalną, stymulatory MFS, a także elektrostymulację ENMOT, kinesiotaping, jako skuteczne metody wspomagające terapię logopedyczną. Podstawą jest dla mnie indywidualne, holistyczne podejście do każdego pacjenta. Specjalizuję się w terapii pacjentów ortodontycznych, z zaburzeniami połykania.

Czytaj więcej o Paulina Łataś
afazja i dyzartria
dyslalia
terapia wcześniaków i niemowląt
70 - 80 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym w trakcie specjalizacji z neurologopedii profilowanej. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet otrzymując Złotą Odznakę STN WUM za osiągnięcia naukowe. Jestem terapeutą miofunkcjonalnym, trenerem emisji głosu i oddechu dzieci i dorosłych. Prowadzę terapię niemowląt, dzieci i dorosłych (terapia karmienia, komunikacji, artykulacji).

Czytaj więcej o Dominika Gębska
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
80 zł

Jestem logopedą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, terapeutą miofuncjonalnym. Jestem przedstawicielką holistycznego podejścia do pacjenta i jego trudności. Stale uzupełniam wiedzę i doskonalę swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Moja przestrzeń terapeutyczna powstała z myślą o najmłodszych pacjentach, dzieciach w wieku szkolnym oraz osobach dojrzałych. Serdecznie zapraszam!

Czytaj więcej o Katarzyna Wołowiec
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
terapia wcześniaków i niemowląt
wady i zespoły genetyczne
70 zł

Jestem neurologopedą, pracuję z niemowlętami i starszymi dziećmi. Praktykę zawodową zdobywałam pracując w ośrodkach dziennej rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego oraz w poradniach logopedycznych. Posiadam uprawnienia instruktorskie i uczę rodziców masażu metodą Shantala.

Czytaj więcej o Magdalena Śliwak
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy