Logopeda: gdańsk

W miejscowości gdańsk udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w miejscowości gdańsk zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
120 zł

Ukończyłam dwustopniowe studia na kierunku logopedia na Uniwersytecie Gdańskim, uzyskując kwalifikacje logopedy (ze specjalizacją wczesna interwencja logopedyczna) oraz nauczyciela języka polskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sopocie, w szkole podstawowej nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego w Gdyni, w przedszkolu nr 48 w Gdańsku, w przedszkolu nr 72 o profilu terapeutycznym w Gdańsku oraz w szkole podstawowej nr 81 im. Profesora Michała Siedleckiego.

Czytaj więcej o Natalia Miąskowska
dysfagia
terapia pacjentów z rozszczepem wargi/podniebienia
terapia wcześniaków i niemowląt
80 zł

Jestem logopedą wczesnej interwencji i filologiem polskim. Wydobywam dźwięki. Rozplątuję języki. Z entuzjazmem wprowadzam małe Smyki w świat komunikacji. Uwielbiam swój zawód za jego interdyscyplinarny charakter. W jednej chwili - z poważną miną - opisuję anatomię jamy ustnej, a za moment mam na głowie zajęcze uszy i udaję żucie marchewki. Można mnie spotkać w szczerym polu, dalekim lesie albo na szerokich wodach.

Czytaj więcej o Aleksandra Wasilewska
afazja i dyzartria
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
70 - 80 zł

Neurologopeda, logopeda. Jestem również pedagogiem specjalnym, oligofrenopedagogiem, terapeutą terapii ręki I i II stopnia. Specjalizuje się w diagnozie i terapii dzieci, korygując wady wymowy, poprawiając płynność i wyrazistość mówienia dzieci. Pracuję z dziećmi z mową bezdzwięczną,ORM, afazją, alalią,seplenieniem, rotacyzmem, lambdacyzmem,kappacyzmem, gammacyzmem i dyslalie wielorakie. W mojej pracy korzystam z różnych metod i technik terapeutycznych, związanych z rozwojem i jakością wymowy.

Czytaj więcej o Dorota Duda
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów w chorobach neurologicznych
100 - 125 zł

Ukończyłam logopedię na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem neurologopedą oraz terapeutą wczesnej interwencji logopedycznej. Zajmuję się również terapią miofunkcjonalną, jestem Terapeutą Ortodoncji Funkcjonalnej MFS i członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Miofunkcjonalnej. https://www.neurologopeda-gdansk.pl/ profil: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555130884371

Czytaj więcej o Daria Wujec
afazja rozwojowa u dzieci
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
160 zł

neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji, Terapeuta Ortodoncji Funkcjonalnej Systemu MFS, terapeuta miofunkcjonalny, terapeuta Integracji Sensorycznej, pedagog terapeuta, terapeuta ręki, trener TUS, nauczyciel - terapeuta dzieci ze spektrum autyzmu Jestem autorką kilkunastu książek o tematyce z zakresu terapii logopedycznej oraz terapii dysleksji oraz autorką komputerowego programu "Logopedia Eduterapeutica" oraz "Trenuj ucho. Percepcja i uwaga słuchowa". www.anna-tonska-szyfelbein.pl

Czytaj więcej o Anna Tońska-Szyfelbein
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy