Logopeda: Wrocław

dyslalia
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
50 zł

Jestem osobą empatyczną, spokojną, cierpliwą, umiejącą pracować z pacjentami trudnymi. Zajmowałam się osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Mam ponad roczne doświadczenie pracy z dziećmi, także tymi nadpobudliwymi, oraz z innymi zaburzeniami. Moim celem zawodowym jest rozwój w dziedzinie logopedii.

Czytaj więcej o Paulina Kornacka
afazja i dyzartria
jąkanie i mowa bezładna
mutyzm
60 - 80 zł

Dominika Makowska - absolwentka Filologii Polskiej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Logopedia i studia podyplomowe na kierunku Neurologopedia na Uniwersytecie Łódzkim. Na co dzień pracuje z dziećmi z problemami zaburzeń komunikacji i mowy (ORM, afazja, zaburzenia ze spektrum autyzmu) oraz wadami wymowy, a także z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego, wadami genetycznymi i mózgowym porażeniem dziecięcym.

Czytaj więcej o Dominika Makowska
autyzm/zespół Aspergera
emisja głosu
seplenienie
60 - 120 zł

Jestem logopedą i wykładowcą akademickim z wieloletnim doświadczeniem. Dbam o to, by nie stawiać pochopnych diagnoz, nie wybierać najprostszych rozwiązań, kierować się zawsze profesjonalizmem, wiedzą i najlepszym planem dla moich pacjentów. Prowadzę zajęcia korygujące wady wymowy (terapia dyslalii), pracuję z dziećmi wybitnie uzdolnionymi oraz przygotowuję dorosłych do wystapień publicznych (emisja głosu). Dla dzieci ze spektrum autyzmu prowadzę terapię rozwoju mowy i myślenia.

Czytaj więcej o Agnieszka Kuniczuk
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź specjalistów oferujących spotkanie online.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
100 - 120 zł

Neurologopeda, logopeda pedagog, terapeuta ręki. Na co dzień rozplątuje dziecięce języki poprzez zabawę. Prowadzi diagnozy i terapie logopedyczne i neurologopedyczne niemowląt i dzieci od 12 miesiąca życia. Pracuje z najmłodszymi od 2011 roku. Ponadto tworzy stronę logopestka.pl - miejsce dla rodziców i terapeutów, autorka pomocy edukacyjnych i logopedycznych. Cennik: W GABINECIE: - Pierwsza wizyta 100 zł - Kolejna wizyta 80 zł ONLINE: - Konsultacja online 120 zł

Czytaj więcej o Joanna Rotyńska
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
100 zł

Jestem logopedą ogólnym i klinicznym oraz glottodydaktykiem. Na co dzień pracuję w Ośrodku Wczesnej Interwencji i w przedszkolu, gdzie prowadzę terapię dla dzieci już od 1 roku życia z wszelkiego rodzaju wyzwaniami rozwojowymi, ale pracuję także z opóźnionym rozwojem mowy i wadami wymowy. Jestem autorką wielu pomocy dydaktycznych, a oprócz tego prowadzę także grupę 𝑺𝒑𝒆𝒆𝒄𝒉𝒃𝒆𝒍𝒍 na Facebooku, gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z rodzicami, ale też innymi specjalistami.

Czytaj więcej o Izabela Dzikoń
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy