Logopeda: Poznań

W Poznaniu udało znaleźć się więcej niż jednego Logopedę! Poniżej znajduje się lista gabinetów, które świadczą usługi m.in. konsultacji, diagnozy i terapii logopedycznej. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie logopedę w Poznaniu zapoznaj się z poszczególnymi specjalizacjami (jąkanie, seplenienie) oraz tym czy logopeda świadczy usługi dla dzieci czy dla dorosłych. Do logopedów z włączoną funkcją kalendarza online zarejestrujesz się bez wychodzenia z domu – przez Internet.
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 - 100 zł

Mam na imię Aleksandra i zajmuję się logopedią dziecięcą. Jeśli szukasz porady, terapii lub inspiracji która pomoże Ci w poprawie mowy swojego dziecka - jesteś we właściwym miejscu. Prowadzona przeze mnie terapia jest przemyślanym procesem działań. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem różnych form pracy, głównie- poprzez zabawę. Terapia dziecięca nie może być ciężką pracą czy żmudnymi ćwiczeniami, a zdecydowanie zabawą! Prowadzę również kanał logopedyczny na YouTube, IG oraz FB - Oligotki.

Czytaj więcej o Aleksandra Wiśniewska
afazja i dyzartria
jąkanie i mowa bezładna
terapia pacjentów z uszkodzonym narządem słuchu
70 zł

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi. Zajmuję się diagnozą i terapią zaburzeń językowych, mowy, głosu i połykania o podłożu neurologicznym (m.in. afazja, dyzartria, dysfagia). Pracuję z osobami po udarach, urazach czaszkowo – mózgowych, operacjach neurochirurgicznych. Prowadzę również terapię słuchu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto w kręgu moich zainteresowań znajduje się diagnoza i terapia dzieci jąkających się, terapia logopedyczna osób dwu- i wielojęzycznych.

Czytaj więcej o Magdalena Machowina-Zwaruń
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
terapia pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną
75 - 120 zł

Doświadczona neurologopeda i pedagog specjalny, terapeutka Instrumental Enrichment, nauczyciel dyplomowany, właścicielka gabinetu GŁOWA I MOWA.

Czytaj więcej o Julita Hildebrandt-Stankiewicz
dyslalia
komunikacja alternatywna i wspomagająca
opóźniony rozwój mowy
100 zł

Witam serdecznie :) Jestem neurologopedą/terapeutąSI/pedagogiem, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do wykonywanego zawodu. Prowadzę Gabinet logopedyczno-terapeutyczny „MÓW DO MNIE” w Poznaniu. Swoje doświadczenie zdobywam pod okiem cenionych specjalistów w całej Polsce, dlatego moja terapia i wiedza, którą przekazuję łączy różne metody i nurty w spójną całość. Pracuję indywidualnie i w zespołach terapeutycznych. Jeśli trzeba, proszę o konsultacje specjalistyczne by kompleksowo pomóc.

Czytaj więcej o Patrycja Świniarek
dyslalia
rotacyzm
seplenienie
80 zł

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz w klasach I-III i IV-VIII. Pracuję jako nauczyciel i logopeda. Zajmuję się również diagnozą gotowości szkolnej. Studia magisterskie ukończyłam w 2006 roku i od tego czasu po dzień dzisiejszy podnoszę kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnych formach doskonalenia. *Konsultację/diagnozę/terapię prowadzę na terenie Poznania i okolic (mobilnie lub w gabinecie na Wildzie). Zapraszam do kontaktu!

Czytaj więcej o Jolanta Herman
Nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty?
Wypróbuj konsultacje online!
Sprawdź wolne terminy