Logopeda: Bydgoszcz

dzieci
gabinet
online
jąkanie i mowa bezładna
opóźniony rozwój mowy
zaburzenia przetwarzania słuchowego
200 zł
Neurologopeda specjalista terapii jąkania. Konsultant Metody Tomatisa® poziom 4, studiuję psychologie kliniczną. Od 2004 roku prowadzę Centrum Terapii Jąkania w Bydgoszczy i Łodzi. Obecnie Poradnię Neurologopedyczną w Bydgoszczy. Zajmuje się diagnozą i profilaktyką jąkania oraz kompleksową terapią jąkania według metody prof. Arutiunian, diagnozą i terapią opóźnionego rozwoju mowy oraz diagnozą i terapią przetwarzania słuchowego Metodą Tomatisa® Tel. 606 757 624
dzieci
gabinet
online
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
trudności w czytaniu i pisaniu
60 zł
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika o specjalności Logopedia oraz studiów podyplomowych Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów z zakresu pracy z dziećmi i wczesnego wspomagania rozwoju. Przez 9 lat pracowałam na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz logopedy, również z dziećmi niepełnosprawnymi i o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jestem osobą ambitną, komunikatywną i kreatywną.
dzieci
dorośli
gabinet
online
u pacjenta
afazja i dyzartria
jąkanie i mowa bezładna
mutyzm
80 zł
Logopeda neurologopeda terapeuta z wykształcenia. Diagnostyk z zamiłowania.

Nie znalazłeś tego czego szukasz, sprawdź specjalistów oferujących terapię online.

dzieci
gabinet
online
autyzm/zespół Aspergera
opóźniony rozwój mowy
terapia wcześniaków i niemowląt
80 - 100 zł
Mam na imię Marta, Logopeda Radzi :) Jestem logopedą już 8 lat! A od 2019 r. prowadzę stacjonarny gabinet, w którym do Twojej dyspozycji jest 3 logopedów. W gabinetach obok są terapeuta SI i psycholog, z którymi pracujemy w zespołach terapeutycznych. Poza gabinetem rozsiewam logopedyczną wiedzę w artykułach, e-bookach, szkoleniach oraz filmach na YouTubie, które tworzę pod nazwą "Logopeda Radzi - terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy".
dzieci
dorośli
gabinet
online
dyslalia
opóźniony rozwój mowy
seplenienie
80 - 120 zł
Mam na imię Joanna i pracuję z dziećmi już od prawie 10ciu lat! Jestem logopedą i pedagogiem. Obecnie w trakcie specjalizacji z neurologopedii. Ponadto jestem certyfikowanym terapeutą ręki oraz nauczycielką języka angielskiego. To połączenie kompetencji pozwala mi szerzej spojrzeć na dziecko i jego potrzeby, a tym samym pomóc mu najlepiej, jak potrafię. Rozplątuję dziecięce języki poprzez zabawę! Wspieram rodziców i logopedów na moim blogu www.logopestka.pl, FB oraz IG.